Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Amennyiben választanotok...

Amennyiben választanotok kellene , melyik szakot választanátok és milyen sorrendben?

Figyelt kérdés

Nemzetközi gazdálkodás

Jogász

Gazdálkodás és menedzsment


Nem tudok dönteni sajnos , nagyon kelle a segítség! Kis indoklásnak is örülnék.



2021. júl. 7. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
57%

1. Jogász

2. Nemzetközi gazdálkodás

3. Gazdmen


Nyilván a jogász lenne szerintem a legjobb választás, abban lenne szerintem a legtöbb pénz is.

2021. júl. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Jogász, nemzetközi gazdálkodás, gazdálkodás és menedzsment
2021. júl. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%
Biztosan nem a jogászt, mert abban semmi matek nincs. A másik kettő közül azt, amelyikben több matek van. Ehhez megnézném a mintatantervet. Egyébként ha csak ez a 3 opcióm lenne lehet, hogy nem mennék egyetemre.
2021. júl. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

1. Gazdmen

2. Nemzetközi gazdalkodás

3. Jogász

Én úgy gondolom hogy egy gazdasági szakkal nagyon sokra lehet vinni, nagyon sok gazdasági szakemberre van szükség, míg jogászból évről évre egyre többen vannak,tudom tapasztalatból beszélek mivel én jogász szakra jártam (abbahagytam éd gazdasági szakra fogok menni) Igaz van tapasztalatom ugymond mert a testvérem gazdasági szakra jár. Remélem segíthettem:)

2021. júl. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Ha jó jogász leszel akkor 5-6-szor is kereshetsz majd többet mint a masik szakokon.
2021. júl. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
65%

3. Jogászhoz kapcsolati tőke kell. Ha jogász rokonom lenne, azt választanám, de nincs.

2. NG 2 nyelvvizsga kell sajnos.

1. GM mert azon tanulok és csak 1 nyelvvizsga kell.

2021. júl. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!