Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE kollégiumi jelentkezésben...

ELTE kollégiumi jelentkezésben jártas segítségét keresném. Megnéztem az egyetem által feltöltött segédtáblázatot és meglepően tapasztaltam, hogy nagyon kevés pontom lett. Valaki tapasztalt hasonlót? (hogyan tud összejönni pl. 30 pont?)

Figyelt kérdés

2021. júl. 18. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Üdv a valóságban...

Úgy tud összejönni, ha több száz kilométerre laksz, és nagyon alacsony az egy főre eső jövedelem a háztartásban, plusz van egy valak kiskorú testvéred.

2021. júl. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Legalább tudom, hogy nem én rontottam el a számolást. :)
2021. júl. 19. 10:37
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ettől függetlenül add be, hátha.
2021. júl. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Nekem előzetes számolások alapján 16 pontom van, úgy hogy panelban lakunk, egy tesóm van, anyuék közepesen jól keresnek. Ettől függetlenül be fogom adni, hátha de a magánkollégiumok között is szétnéztem, mert az sokkal esélyesebb.
2021. júl. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem vesztesz semmit ha leadod a jelentkezesed, de erdemes a magankolik / szakkolik kozott is szetnezni :)

Ha mas nem hat legalabb varolistara kerulsz es ki tudja meg az is lehet, hogy 2 honap utan kapsz egy mailt hogy felszabadult egy hely.



Nem mondom azt, hogy lehet, hogy iden alacsonyabb lesz a ponthatar es 30 pont ala fog menni a ponthatar, viszont az is lehet, hogy felreszamoltal valamit, es lehet tobb pontod van, mint amit te most kimatekoztal.(en is elszamoltam magam anno 6-7 ponttal az elsos felvetelinel ) :)


Egy probat meger! 🤗 drukkolok!

2021. júl. 20. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!