Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nyíregyháza gimik tudtok...

Nyíregyháza gimik tudtok ajánlani nekem?sos

Figyelt kérdés
Humános vagyok leginkább és nyelvet is nagyon szeretnék tanulni mert német tanár szeretnék lenni és nem akarok ilyen sznob suliba menni és gimibe szeretnék 4es 5os tanuló vagyok. És egyáltalán nincs ötletem

2021. júl. 23. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy 2019-es cikk, de hátha segít: Három nyíregyházi és egy kisvárdai gimnázium a legjobbak között.

[link]

Az aktuális középiskolai rangsort is megnézheted a legjobbiskola.hu oldalon, csak sajnos már nem ingyenes.

Itt pedig láthatod az utolsó felvett pontszámát.

[link]

A Kölcseyben és a Zrínyiben is indítanak emelt német tagozatot kezdő szintről. A Zrínyiben pedig német nyelvi előkészítős tagozat is van szintén kezdő szintről.

Október környékén szokták felrakni az aktuális beiskolázási tájékoztatókat a sulik honlapjára, addig tagozatokról infó itt:

Kölcsey: [link]

Zrínyi: [link]

2021. júl. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Krúdy
2021. júl. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!! ❤️❤️
2021. júl. 29. 23:18
 4/5 A kérdező kommentje:
A Zrínyiről vélemény?
2021. júl. 29. 23:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Milliomosoknak
2021. júl. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!