Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha felvettek egyetemre viszont...

Ha felvettek egyetemre viszont nem tudom elkezdeni szeptemberben a képzést mi a teendőm?

Figyelt kérdés
Betegségem miatt nem tudom elkezdeni szeptemberben a tanévet. Nagyon sokat kell kórházban tartózkodnom majd. Mit kell tennem ez ügyben hogy ne kezdődjön el a félévem? Nem szeretném pazarolni az államilag támogatott féléveimet.

2021. júl. 26. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Melyik egyetemről van szó? Van, ahol beiratkozás után már az első (két) féléved passziválhatod. De nem mindenhol. Ahol nem, ott azt teheted, hogy nem iratkozol be, jövőre újra felvételizel.
2021. júl. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyéni tanrendet is lehet kérni indokolt esetben.
2021. júl. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem! Köszönöm szépen a válaszokat! SZTE-TTIK karára jelentkeztem. Holnap megpróbálom felvenni a kapcsolatot a tanulmányi osztállyal.
2021. júl. 26. 20:49
 4/5 anonim ***** válasza:
SZTE-n tudtommal pont nem lehet passzívval kezdeni, de jah, jól teszed, ha felkeresed a tanulmányi osztályt.
2021. júl. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
4. rosszul tudod, vannak esetek, mikor lehet!
2021. júl. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!