Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha megcsináltam angolból az...

Ha megcsináltam angolból az előrehozott emelt érettségit, mikor kell benyújtani a kérelmet, hogy mostmár ne kelljen angolra járnom? Honnan tudom azt letölteni?

Figyelt kérdés

Tanévkezdés előtt kell vagy elég lesz szeptemberben is?


Köszi szépen, ha válaszolsz!



2021. júl. 28. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen nyomtatvány, és az egész, úgy, ahogy van, értelmetlen, hiszen teljesítetted az összes évfolyam követelményeit, tehát nyilvánvalóan semmi keresnivalód az adott évfolyam óráin. Ki mondta neked, hogy azt külön kérvényezni kell?
2021. júl. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

nem kell semmilyen kérvény. ahog az első válaszoló írta, teljesítetted az összes évfolyam követelményeit. ezért is kellett előtte valószínűleg osztályozó vizsgát tenni hogy minden évfolyamra le tudjanak zárni.

ha parázol, hogy rosszul adminisztrálnak, beírnak hiányzónak akkor majd év elején beszélj az osztályfőnököddel, kérdezd meg, hogy szokás-e nálatok a tanárnak külön jelezni ezt (de alapvetően ez nem lenne szükséges. ha szólnak is hogy miért nem mentél órára, akkor is neked lesz igazad, mert megvan a papírod hogy teljesítetted, ez inkább csak udvariasság, hogy ne legyen majd felesleges bonyodalom)

2021. júl. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az osztalyozo vizsga az, ami miatt nem kell jarnod az orara. Nem kell szolni tanevkezdes elott, majd megbeszeled a tanaroddal/osztalyfonokoddel. Nalunk kellett egy kulon nyomtatvany a szulo altal alairva, hogy elhagyhatod az iskolat sajat felelossegre.
2021. júl. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!