Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lesz a 2021/2022-es tanévben...

Lesz a 2021/2022-es tanévben távoktatás a középiskolákban?

Figyelt kérdés
Szertintetek lesz a 2021/2022-es tanévben távoktatás a középiskolákban, hogyan kezdjük a tanévet és kb mikortól várható a távoktatás?

2021. júl. 29. 14:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Naponta megkérdezi ezt valaki. Nem tudjuk. Majd kialakul.
2021. júl. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Lesz.
2021. júl. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Mivel a 4. hullámot augusztus végére szeptember elejére jósolják. Így elképzelhető, hogy lesz. Ez a vírus állítólag a fiatalokat fertőzi meg először és utána természetesen továbbadják a nem beoltott felnőtteknek. A tervezett augusztus végi oltás a fiatalok körében nem biztos, hogy sikerül. Sok szülő nem akarja sem magának, sem a gyerekének. Az, hogy milyen ára lesz ennek a tiltakozásnak csak később tudjuk meg. Én megtettem mindent a család érdekében, mindenki be van oltva. A vírusnak ez elég lesz-e nem tudni!
2021. júl. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Valami cikk ami erre utal még nem jelent meg?
2021. júl. 29. 21:12
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
Nem.
2021. júl. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
34%
Biztos, hogy lesz, a többi értelmetlen, felesleges, diktatórikus barom korlátozással együtt. Az olyan idióta covidbirkák miatt, mint #3.
2021. júl. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
28%
De jó lenne!
2021. júl. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%

Én ùgy gondolom, hogy nem lesz. A gyanakvó emberek táborát erősítem. Jùnius elsejèn autóban ülve a rádiót hallgatva, hallottam, hogy szinte biztos, hogy nem lesz 4.hullám, mert az oltás véd. Ma Jùlius végén ott tartunk, hogy egyre jobban azt erősíti és szajkózza a média, hogy ez-meg az az ország zár/szigorít//nő a betegek száma stb. Az oltási hajlandóság megállt, stagnál. Nem látom és nem is éreztem az eddigiek során sem, azt hogy a dolgokat a helyén kezeltuk volna. Az, hogy még most is fent tartják a vészhelyzeti készültséget sem arra enged kovetkeztetni, hogy ezt az egészet elengedtük volna, és nyugodtak lehetünk. Ha zárnak, azt megint az őszi nyírkos hideg, influenzás idők beálltával fogjàk elkezdeni.

Én ezt érzem, de jós nem vagyok. Pörögnek a politikai események, bármi megtorténhet, de ezt az évet még biztos megfogják maguknak.

2021. júl. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
79%
Szerintem lesz, kb. október vége - november elejétől, amikor már csúcsára jár a 4. hullám.
2021. júl. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Az események azt mutatják hogy lesz.
2021. okt. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!