Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Normális, hogy nem jeleztek...

Normális, hogy nem jeleztek vissza technikumból, hogy indul e az általam bejelölt képzés?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem egy képzésre így érettségi után. Ez egy érettségire épülő képzés. Még júniusban beadtam a jelentkezési lapot de azóta nagy csend. Nem válaszolnak annyit sem, hogy rögzítették a jelentkezésemet.


Mikor júniusban hívtam őket akkor azt mondták, hogy ez egy tervezett képzés és akkor indítják el ha lesz elég jelentkező.


Viszont csak bosszant, hogy nem tudom mi a szituáció. Jó lenne 1 hónappal előre tudni, hogy a szeptembert iskolapadban vagy munkával fogom e kezdeni.



2021. júl. 30. 06:28
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ezekre a képzésekre augusztus végéig lehet jelentkezni, tehát simán lehet, hogy még nincs elég jelentkező, hogy vissza tudjanak jelezni, hogy indul-e a képzés.

Nyugodtan keress másik sulit, oda is add be a jelentkezést.

2021. júl. 30. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!