Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SOTE-n, ha jól tudodm 12...

SOTE-n, ha jól tudodm 12 félévig kötelező már a tesi. Megnéztem a listát, az úszás felkeltette a figyelmemet, mert régen jártam. Oda lehet menni lényegében kezdőként is?

Figyelt kérdés
Tudok úszni, de nagyon sok hiányosságom van. Szívesen járnék csak félek, hogy ott mindneki legalább félprofi lenne.

2021. júl. 30. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy én tudom, az első 4 félévben kötelező órarendi tesi van, amin a csoporttársaiddal veszel részt, kb. olyan, mint egy középiskolai tesi.
2021. júl. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi van azzal aki nem tud úszni? Lehet több mindenből választani?
2021. júl. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon lehet választani az első 2 évben, de nem úszni kell, csak bemenni egy tornaterembe, ott megmondják, hogy aznap mi a feladat.
2021. aug. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Még ráérsz gondolkodni, mert csak harmadévtől lehet választani, én úszni még nem voltam, de szerintem pont ez a lényege ezeknek az óráknak, hogy bárki jelentkezhet, ez csak egy szabadidős sporttevékenység.
2021. aug. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!