Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyi és milyen tanszerek,...

Mennyi és milyen tanszerek, füzetek kellenek 9.osztályba? (Gimibe)

Figyelt kérdés
Nem kaptunk listát, és valszeg nem is fogunk,szóval képtelen vagyok a segítségetekre hagyatkozni.:)

2021. aug. 2. 11:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Matekra, kémiára, fizikára kockás füzet.

Magyarra, nyelvre, földrajzra vonalas füzet. +nyelvre szótár

Énekre kotta füzet.

Osztályfőnökire nem kell füzet szerintem.

1 határidőnaplód jó ha van, ez lehet egy sima füzet is,de ebbe bele tudod írni a fontos teendőket,házikat, dátumokat.

Szerintem tantárgyanként 1 füzettel számolj+1 kockás,1 sima legyen otthon tartalékban.

2021. aug. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan így vagyok, csak 0. év után kezdem a 9-et. A legjobb megoldás szerintem, ha nagyjából ugyan azt veszed, ami 8-ban kellett, azt mondták azokat a tantárgyakat fogjuk visszakapni. Tollak, füzetek, grafit, radír és kb meg is vagy. A rajzot nem tudom hogy lesz (ha lesz), de oda ha olyanok kellenek szerintem fognak adi listát órán és időt beszerezni.

Ha kell még valami, akkor még mindig tudsz beszerezni szeptemberben (előző évben is így csináltam, nem kérik rögtön számom, hogy mi hol van, amíg írsz egy füzetbe észre se veszik mi az, így van időd pótolni ami kimaradt viszont mire beszedik (nálunk félévkor megnézték a magyart) addigra jó ha minden benne van. Ha pedig több, akkor jövőre is használhatod, vagy elteheted tartalékba ha valemelyik betelne.

2021. aug. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát guglizz rá a neten... Ahány suli, annyiféle lista...


pl. itt tantárgyanként: [link]


Itt meg osztályonként eltérő - nyilván a tanárok igényeinek megfelelően...

[link]



amúgy már 11 éve is megkérdezte valaki, ... :DDD


https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magya..

2021. aug. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Amibe majd jegyzetelsz a gép előtt otthonról :)
2021. aug. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

nagyon aranyos, hogy így állsz hozzá :D

kilencedikben nekem is egy rakás füzetem volt

később mindig volt két négyzetrácsos a mateknak meg a fizikának, meg egy vonalas minden másnak

a vonalasba direkt nem írtam soha, vagy csak nagyon keveset, nehogy betelljen

ki is tartott az érettségiig

2021. aug. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 segitseg ***** válasza:
0%
Ezekre nagyon fel akar készülni az ember, de a harmadik hónapra szeirntem minden diák egy tollal jár meg 2 füzettel xDD
2021. aug. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszike mindenkinek!!!!!
2021. aug. 3. 10:45
 8/9 anonim ***** válasza:
42%

ja milyen szorgalmas volt mindenki a középiskolában hahaha

most is olyan szorgalmasan megy a lepontozás, ha valaki le meri írni az igazságot

2021. aug. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
63%
Uh én is ezen aggódtam még 9.előtt, de végül nem vettem semmit. Gondoltam majd kiderül. Jól sejtettem, mikor mentem suliba, elmondta az ofő, hogy majd minden tanár személyesem szól, mi kell. Az első napokban ismerkedtünk, ismertették a szabályokat + mire lesz szükségünk. (Nekem legalábbis így volt)
2021. aug. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!