Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE-PPK pszichológia szakon...

ELTE-PPK pszichológia szakon kik a legjobb tanárok? Kiknek érdemes felvenni az óráit?

Figyelt kérdés
Felvételt nyertem az ELTE pszichológia alapszakára és most állok az első tárgyfelvételem előtt, viszont nem ismerem a tanárokat, nem sokat mondanak a nevek. Kiknek az előadásaira, szemináriumaira, gyakorlataira érdemes jelentkezni? Milyenek a tapasztalataitok?

2021. aug. 3. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha leírod milyen tárgyakat tervezel felvenni, tudok segíteni. Egyébként markmyprofessor honlapot és a régi ELTE pszichós Facebook csoportok olvasgatását ajánlom:)
2021. aug. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is szívesen segítek, ha adsz valami támpontot. :) Pl. milyen órák, kihez lehet felvenni...
2021. aug. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is szívesen adok tanácsot, ha több embert is szeretnél meghallgatni:)
2021. aug. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Markmyprofessor kiindulásnak jó, legalább le tudod ellenőrizni, hogy kiről mit írnak. De egyébként az sem szentírás, nekem volt már kellemes csalódásom, akiről nagyon rosszakat mondtak, írtak.
2021. aug. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat, megnézem mindenképpen a Markmyprofessor oldalt, illetve a Facebook csoportokat is :)

Kiderült, hogy gólyatáborban segítenek nekünk a tárgyfelvétellel, majd ott is meginterjúvolom a tapasztaltabb diákokat is. Ha még mindig el lennék veszve mindenképpen írok privát üzit azoknak, akik felajánlották Köszönöm!

2021. aug. 14. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!