Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen el lehet kezdeni...

Egyetemen el lehet kezdeni nyelvet tanulni?

Figyelt kérdés

PPKE BTK érdekelne hogy lehet-e felvenni nyelvet úgy hogy teljesen kezdő lennék benne ?

Tanítanak egyáltalán nyelveket felvehetőként ezen az egyetemen?

Ha igen akkor azokat hol lehet megnézni hogy mik , és hogy hogy lehet őket felvenni?


A válaszokat előre is köszönöm.



2021. aug. 9. 00:16
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Próbáltad már az intézmény oldalán megnézni? Elárulom, hasznos lehet.
2021. aug. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
IQ szinthez van kötve ez a lehetőség, úgyhogy sajnos neked nem.
2021. aug. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A szlavisztika kezdő szinten indul. A spanyol meg az orosz minor szinten kezdő szint. De sok nyelvkurzus van,
2021. aug. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1. nek és 2. nek köszönöm a haszontalanságát és a bunkóságát.


3. nak köszönöm a normális válaszát.

2021. aug. 9. 17:03
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
Nem bunkóság volt és nem is haszontalan. Mert általában egy iskola honlapján minden információ fent van. Még azok is általában amiket itt kérdeztél.
2021. aug. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

nem bántásból, de én is rendre elcsodálkozok azon, h. egyetemista emberek a gyakorin akarnak hiteles, valid infokhoz jutni.


ember, a tanulmányaidról van szó, amin múlik a kredited, a jegyed, az ösztöndíjad, vagy tandíjad, a diplomád... 2021-et írunk, minden egyetemnek van weboldala, fb-oldala, a webjén a tanszékek, a TO, a tanárok, mail címmmel, telóval...

tehát teljesen adekvát a kérdés, h. miért nem a tanulmányi hivatalban, a tanszéken, a tutorodnál, vagy felsőbb éveseknél érdeklődsz? és vonatkozik mindenkire, aki ilyen kulcsadatokhoz itt akar hozzájutni...


a fake news korszakában élünk, a fact checking elmondhatatlanul fontos.


egy egyetemi állampolgártól elvárható lenne ennyi IQ, kritikai gondolkodás, körültekintő magatartás valóban, és lehet lepontozni, de sztem igazam van.

2021. aug. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%

#2-es vagyok, ne köszönd, van erre egy kifejezés: nyitott szájjal a fa.. erdőbe.


Btw aszolút egyetértek a #6-os válaszolóval, szóval nem is ragozom tovább.

2021. aug. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ember, ha a weboldal nem ír kib* semmit sem arról hogy a nyelvi minorokhoz kell-e egy alap nyelvtudás a kezdésükhöz vagy sem, a nyelvi minorokon kívül kérdeztem. Amúgy meg nem tudom hol éltek , melyik értelmes ember hívogatna telefonon vagy írogatna emailben , tenne fel olyan kérdéseket , amelyeket egy mondjuk idén vagy tavaly végzett hallgató akár itt is meg tudna válaszolni , csak azért hogy már szeptember előtt az idegeiken táncoljak az oktatóknak a hülye kérdéseimmel?
2021. aug. 10. 12:23
 9/9 anonim ***** válasza:
71%
Azért egy oktató jobban képben van, hogy mi lesz a következő tanévben és mi nem, mint egy tavaly végzett diák...
2021. aug. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!