Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megéri elmenni a Debreceni...

Megéri elmenni a Debreceni Egyetem gólyatáborába?

Figyelt kérdés
Holnap lejár a jelentkezési határidő, és nem tudok dönteni. 25 ezer forintba kerül négy napra, amit kicsit soknak tartok, főleg úgy hogy a saját fizetésemből kell finanszíroznom. Szeretnék megismerni egy pár embert, társasági ember vagyok, viszont 4 nap bulizást nem bírnék ki. Szerintetek megéri? Tényleg életem meghatározó pillanatairól maradnék le? (GTK egyébként)

2021. aug. 11. 12:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
mindenképp megéri
2021. aug. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Ne menj el, a csoporttársaidat hamarosan megismered az egyetemen. Anno a mi szakunkról akik ott voltak 2 hónap múlva már az egyetemet is otthagyták. A gólyatábor egy felesleges pénzkidobás.
2021. aug. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
Semmi értelme.
2021. aug. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
73%
Én jelentkeztem (ÁJK), mivel úgy hallottam teljesen megéri. Lényegében a baráti köröd egy részét itt fogod megismerni, mivel évközben elég nehéz ismerkedni főleg amikor mindenki rohan. Az ára valóban picit nekem is sok, de szerintem mentek már feleslegesebb dolgokra is ilyen összegek. Illetve ha elmész az nem azt jelenti, hogy 4 napig megállás nélkül innod és buliznod kell. A keménymagon kívül biztos vannak mások is. :)
2021. aug. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
37%

Hülyeség, semmi értelme az ilyesminek. A 3.egyetemet végzem, egyszer sem voltam. Nem lettem anyagilag és lelkiekben sem szegényebb.

A baráti körömet online ismertem meg, 3 nagyszerű barátom van akivel tanulás, segítségkérés terén bármikor számíthatunk egymásra. Ja, mindez úgy, hogy 100 km-re lakunk egymástól és egyszer sem találkoztunk a suliban a Covid miatt.


Kérdező, ezt neked kell eldönteni mert láthatod hogy barátság nemcsak ilyen táborokban tud születni.

2021. aug. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Vicces, hogy olyan ember ír véleményt, aki még sosem volt gólyatáborba. Debreceni Egyetemre jártam szintén ÁJK karra és én szívből ajánlom a gólyatábort, ugyanis ha szeptemberben bemész a suliba és lesznek ismerős arcok sokkal jobban fogod magad érezni, mint hogy bemész és ott állsz egyedül azt sem tudod, hogy kihez menj oda. 25 ezer Ft 4 napra. Ha elmész egy motelbe hidd el sokkal többet fogsz fizetni, itt kaptok kaját, programokat stb. Nem összetévesztendő egy fesztivállal nem kell 4 napig innod és bulizni, mindenki maga dönti el, hogy mibe van benne és mi az, amit nem szeretne.
2021. aug. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
6.! Már az oviban is csak öt percig tart, míg a gyerek egyedül érzi magát. Munkába állás előtt sem ismerünk senkit többnyire.
2021. aug. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Andriska3 válasza:
90%
Biztosan jó buli.Több ismerős a védettségi kártya hiánya miatt nem tud elmenni.
2021. aug. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
19%

Vicces, hogy egyetemista ír ilyen szöveget, holott ez általános iskolásoknál jellemző. :D

Ha egyetemen gólyatábor nélkül nem találod fel magad, akkor inkább maradj otthon.


De ezek szerint vannak ilyen kisiskolások is. :D


"ugyanis ha szeptemberben bemész a suliba és lesznek ismerős arcok sokkal jobban fogod magad érezni, mint hogy bemész és ott állsz egyedül azt sem tudod, hogy kihez menj oda."

2021. aug. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
42%

7es, milyen igazad van, nem is általános iskola, hanem ovi. A kislányom egyedül kezdte a beszokást januárban mert decemberben született. A többiek már javában jártak előző év szeptemberétől. Ehhez képest egyből talált kis barátokat, barátnőket holott nem volt ismerős arc és valószínűleg ott állt egyedül és azt sem tudta kihez menjen oda. ;)



Úgyhogy a gólyatábor feltétlenül szükséges! :D :D :D

2021. aug. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!