Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit gondolsz, lesz online...

Mit gondolsz, lesz online oktatás a középiskolákban?

Figyelt kérdés
2021. aug. 13. 13:33
 1/10 anonim válasza:
76%
Szerintem lesz.
2021. aug. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Mit gondoltok hány ilyen hülye kérdés lesz még ?? És miért nem tudják használni a keresőt és visszaolvasni????
2021. aug. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Reálisan nézve biztosan lesz, azt még nem tudni hogy pontosan mennyi ideig és mikortól. De remélem nem megint szinte egész tanéves lesz mint tavaly.
2021. aug. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Sajnos én is ettől tartok.Nemrég ez volt a híradóban:

Nemsokára berobban a 4.hullám

ezután:

Az előző évek bulijai mivel elmaradtak ezért most óriási rendezvényt szerveznek augusztus 20ra

ezután:

A pápa szeptember elején jön Magyarországra

ezután:

szeptember második felében berobban a delta variáns,újabb szigorítások lesznek.

Tehát ennyire hlyének néz minket a kormány? Nem akarok úgy iskolába menni hogy alig ismerem meg az osztálytársaimat

2021. aug. 13. 14:00
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Most kezded a gimit? Úgy aztán igazán szar az online oktatás, első hónapokban még úgyis ismerkedik az osztály stb, ha online lesz akkor viszont ez nem tudom mennyire történik meg. Mármint oké biztos van osztálycsoport ahol beszéltek stb de személyes talikat nem tudom mennyire szerveznek ilyenkor.
2021. aug. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%

Teljesen érthető,most már egyre több diáknak is elege van a távoktatásból.

Először még tök buli volt,de most már nem.


Hogy a kérdésre is válaszoljak,szerintem 50-50% az esély a távoktatásra.

Mert ugye már most javában zajlanak a 3. oltás felvétele,meg a lakosságon is végigment a vírus tavasszal (itt ugye most a természetes védettségre gondolok).


De a járvány is berobbanhat úgy,hogy be kellene zárni az iskolákat.

2021. aug. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
98%

Valószínűleg még a minisztériumban sem tudják, nem, hogy az iskolák igazgatói. A koronavírus adatokat úgy befolyásolhatják ahogy akarják, (lásd: Persze, hogy több fertőzött lesz, ha többet tesztelnek. Ha több IQ-tesztet végeznének, akkor több lenne a hülye.) de közben kitalálhatják, hogy nemcsak az embereket hanem kiskutyák az meg a kismacskákat is be kell oltani harmadszor...

Az átlagember létbizonytalanságban él, a diák azt sem tudja, hogy járhat-e iskolába, az oltóanyaggyárak meg a milliárdosok meg gazdagodnak és adják a "felsőbb utasításokat."

Nem akarlak elszomorítani, de lehetséges, hogy te többet fogsz digitális oktatásban tanulni, mint iskolában.

Azt javaslom, hogy ha lehet ismerkedjetek meg a leendő osztálytársaiddal és már iskola előtt (pl. csináljátok osztálycsoportot és szervezetek találkozót), de akár online oktatás közben is találkozhattok. Így jó osztályközösség tud formálódni. :)

2021. aug. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%

Sajnos szerintem is bőven van rá esély. Én se akarom. Tisztára hülyére vesznek minket ilyen előre legyartott forgatókönyvekkel. Érdekes, az augusztus 20-i rendezvény nem veszélyes, de az iskolakezdés igen? A focimeccs sem volt az?

Nekem a 10.osztály második féléve online volt, a 11.osztály szinte végig, most 12.-be megyek.

2021. aug. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
70%
Nem akarok onlinet a szüleim majd megőritettek még azon is képesek voltak lecseszni hogy este jöttek ki az ének témazárók, a kis játékfüggő osztálytársaim meg örültek a digitális oktatásnak persze nem adtak le semmit csak egész nap GTA-ztak aztán 4 ember megbukott emiatt, mi meg megszakadtunk a dolgozat mániás matektanár miatt, nem akarom, SOHA TÖBBET DIGITÁLIS OKTATÁS!
2021. aug. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
30%
nem akarok jelenlétit egész nap GTA-zni akarok SOHA TÖBBET JELENLÉTI OKTATÁS!
2021. aug. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!