Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki mikorra tippeli az iskolák...

Ki mikorra tippeli az iskolák bezárását, és mi alapján gondolja?

Figyelt kérdés

Ha már úgyis tele van szemetelve a kategória a sok "bezárnak-e majd az iskolák", "online vagy jelenléti oktatás lesz" és társai kérdésekkel, amelyre elég magas arányban jönnek a határozott online, meg igenlő válaszok, feltenném a kérdést úgy kíváncsiságból, hogy - azt figyelembe véve, hogy az már biztos, hogy JELENLÉTI oktatás lesz szeptembertől, és semmi jel nem is utal arra, hogy át kéne állni online-ra - ki mikorra számítja az iskolák bezárást, illetve melyeket (ált., közép, egyetem)?

Elsősorban komoly, megindokolt válaszok érdekelnek!

Köszönöm!



2021. aug. 15. 07:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
26%

Szeptember 16 ra mondják.

Azért gondolják így mert sok kórházba kivan adva hogy szept. 15 ig lehet szabira menni és 16tól sok kórház járványkórház lesz. Én így hallottam.

2021. aug. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
66%

2021.június 15.


Kormánybiztos infó😉

2021. aug. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
74%
Sztem meg már nem lesz távoktatás, nagyon sokan be vannak oltva, plusz majdnem 1 millió emberen átment ez a vírus, plusz ha már vki beoltatta magát, akkor minek korlátozzák újra? Nem lenne értelme, csak az oltás hatékonytalanságát bizonyítanák be vele. Szóval én sztem az lesz, h lehet a határzárat visszahozzák, meg a maszkot, de iskolabezárásom sztem már nem lesznek, max. kötelezővé teszik egyetemeken, középiskolákban az oltást..
2021. aug. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
19%
2es elmondod hogy megyünk vissza az időben?
2021. aug. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
8%

Pápát meg kell várni, szóval legyen szeptember 28.

De benne van hogy az október 23-mas békemenetet is megvárjuk.

#1.Biztos forrásból tudom hogy legrosszabb esetben szeptember végén lesz a zárás.

2021. aug. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
22%

#3.Izraelben a mutáns ugyan úgy hazavágott beoltatóakat is.

Szóval elmondhatjuk hogy a delta mellen a vakcina nem ér semmit.

Nyájimmunitást is képtelenség kialakítani mert mindenki ugyan úgy elkapja.

Ne legyél naív, minden ugyan úgy lesz mint tavaly, vagy azóta változott bármi is?

2021. aug. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
14%
Nem tudom miért kell lepontozni mikor ez levan írva egy cikkbe
2021. aug. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
1%

Aztán érdektelen a sajtó cikkek manapság.

Nem jók semmire, és félinformációt közölnek. Majd ha a kormány hivatalosan közli elhiszem.

2021. aug. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
11%
Igen de a kérdés az volt ki mikorra tippeli én csak leírtam hogy hallottam attól hogy érdektelen vagy nem érdektelen az döntse el mindenki magának
2021. aug. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
12%

Valószínűleg már nem is lesz távoktatás az immunitás miatt.

Aztán ki tudja.

2021. aug. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!