Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hány évesen voltál, mikor az...

Hány évesen voltál, mikor az utolsó egyetemi képzésedet elkezdted? Hányadik diplomád volt? Miért vágtál bele?

Figyelt kérdés

2021. aug. 20. 21:20
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

19 éves voltam.

Első diploma.

Azért mert ez a hivatásom.

Tervezek 22 évesen (ugye BSc után) MSc-re menni. A phd még nem biztos, valószínűleg azt kihagyom. Lehet, hogy több mestert is csinálok majd, de alapképzést biztos nem, mert ez a mostani nagyon jó.


Most 20 éves vagyok.

2021. aug. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
36, még tart. Harmadik sulim, és azért csinálom, mert érdekel és szeretek fejlődni :)
2021. aug. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Vodafonelive ***** válasza:
100%

27 eves es a harmadik diplomam, ez mesterkepzes es mar csak 1 ev van vissza…

Szeretnem a BSc-nek az MSc szintjet.(gepeszmernoki)

Illetve magamnak megfeleles plusz a jovoben tobb lehetoseg.

2021. aug. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
35 vagyok, egy mestert és egy alapot csinálok. A mestert a munkám miatti fejlődés, jobb pozíció, fizu miatt, az alapot mert régi vágyam volt. Egyébként van már egy alapom azt 10 éve csináltam.
2021. aug. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%

46 évesen kezdtem el a jelenlegit, és nem tudom az alap- és mesterképzéseket egy diplomának számítjuk-e, de ezek vannak:


1 db 6 éves osztatlan MA

1 db 5 éves osztatlan MA

1 db BSc

1 db MBA

2 db mesterszintű kiegészítő diploma

1 db PhD

… és most csinálok egy MSc-t.


Azért kezdtem el, mert szeretek tanulni, és ezzel a diplomával szeretnék dolgozni 50 éves korom felett.

2021. aug. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen kezdtem a BSc-t, most végeztem 21 évesen. MSc-t szeptemberben kezdem, és mivel külföld, az nekem csak 1 éves lesz, szóval akkor még éppen 22 leszek.
2021. aug. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
31 vagyok, most kezdek bele egy bsc-be, már van 1, amit 24 évesen szereztem. Ezután tervezek még egy msc-t is vagy akár 2-t, még nem vagyok benne biztos. Azért csinálom, mert szeretnék teljesen más területen karriert, amivel hosszútávon több lehetőségem lesz, illetve nagyon szeretem is ezt a területet. (Az előzőt szülői nyomás hatására csináltam.)
2021. aug. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

24

Ez volt a harmadik.


De csak átmenetileg az utolsó, 27 évesen még el fogok kezdeni egy mestert erre a szakra építve.


Éljen a pályaváltás, az első két diplomám más területen szereztem, tudtam, hogy mást akarok a vége felé, de akkor már nem hagytam félbe, nem akartam kidobni a bele fektetett időt.

2021. aug. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
23 vagyok, most fogom elkezdeni a mestert. Az alapszakom nagyon speciális végzettséget ad, nem vagyok benne biztos, hogy egész életemben ezt szeretném csinálni, és abban bízom, hogy a mester segít más irányba is elindulni. Azt persze nem lehet kijelenteni, hogy ez lesz az utolsó, de el fognak fogyni az államilag támogatott féléveim, szóval később jobban át kell majd gondolnom, mibe fektetek bele.
2021. aug. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
67%

19 bsc

23 msc

27 másik msc

2022. jan. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!