Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek kiknek lesz...

Szerintetek kiknek lesz online oktatás a 2021/2022-es tanévben?

Figyelt kérdés

2021. aug. 25. 18:39
A kérdező szavazást indított:
Általános iskola
Gimnázium,Középiskola
Egyetem,Főiskola
66 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem csak a felsőoktatásban lesz online. Vagyik egyetemeken és főiskolákon.
2021. aug. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem is csak a felsőoktatásban lesz online, vagy hibrid oktatás. Nem hiszem, hogy bemernék vállalni, hogy megint így érettségizzenek a diákok. Nagy lenne a felháborodás, hiszen ekkora lemaradással nemhogy a szóbelit, már lassan az írásbeli részt sem lehetne megtartani, hacsak nem igazítanák a követelményeket a helyzethez. De a vége ugyan az lenne mint tavaly, hogy a diákok szidják az oktatást, és petíciókat indítanak, akiknek meg már semmi közük az iskolához (lásd nyugdíjasok, felnőtt, gyerek nélküli emberek) azok meg szidnák a diákokat, hogy nekik már semmi sem jó. Az általános iskolák bezárására pedig szintén nagy felháborodást keltene, főként a szülők körében, mert megint oda lenne az összes szabadságuk, hisz egy alsós nem fogja tudni egyedül beállítgatni a gépet, meg elküldözgetni a házit. Nem lenne aki vigyázna rájuk. Az egyetemek bezárását viszont indokoltnak látom, ők már felnőtt emberek, el tudnak boldogulni, és elég nagy felelőtlenség lenne hagyni, hogy több száz felnőtt ember becsődüljön egy épületbe,amikor van alternatív megoldás is. Fölösleges kockáztatás lenne. Az egyetemeken amúgy is sok a külföldi, határon túlról érkező diák, vagy szimplán akik messze laknak, a kollégium plusz egy hely ahol össze vannak zárva és terjeszthetik a vírust. (A kolibulikról nem is beszélve) Az előadásokra pedig amúgy sem kötelező bejárni, sokan nem is teszik, így meg már nem mindegy lenne, hogy valaki nem megy be, vagy csak belép online, és végighallgatja?
2021. aug. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
96%
1-2 hónap digitális könnyen előfordulhat ebben a tanévben a középiskolákban, de fél évnyi digitális valszeg nem lesz, mert abból tényleg baj lenne.
2021. aug. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
87%
Ha egy hét is lesz a következő tanévben én olyat csinálok, amit valszelg megbánok
2021. aug. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!