Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budai Nagy Antal gimnázium...

Budai Nagy Antal gimnázium vagy Vásárhelyi Pál Technikum?

Figyelt kérdés
A 9. Osztályt elvégeztem a vásárhelyiben, de minden részét utáltam az ottlévő diákok teljes hanyagságának, tudni nem akarásának és annak köszönhetően hogy a tanárok ebbe beletörődve leszarják a tanítást. Nagyon szeretném a 10.et már egy gimnáziumban kezdeni ami ha nem is sokkal de élhetőbb és szerethetőbb mint a Vásárhelyi volt. Idáig azonban egyedül a Budai Nagy Antal gimnáziumból jeleztek vissza, és át is szeretnék menni, de annyi rosszat olvastam róla hogy nem merek. Szerintem a jelenleginél biztos színvonalasabb. Ti mit gondoltok?

2021. aug. 26. 07:13
 1/6 anonim ***** válasza:

A Budai egy gyenge gimi. Ha nem érdekel a szakma akkor menj oda. A Vásárhelyiben a turisztika osztály ér valamit, a logisztika meg a kereskedő túl sokat nem ér (mert oda nagyrészt gyenge képességű diákokat vettek fel). Régen volt ott NYEK, az viszont jó volt.


A Budai kilencedikbe venne át?

2021. aug. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, tizedikbe. Egyébként kereskedelmin voltam mert ez ez irány érdekelt és érdekel most is, de irtózatos gyenge az egész. Ezért szeretnék egy picit komolyabb iskolat még ha nem is a felső kategóriát. A Weöres Sándor gimnázium jött még szóba. Az mennyire jó?
2021. aug. 26. 12:48
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A legjobbiskola.hu oldalon megnézheted, hogy ezek az iskolák egymáshoz képest hol helyezkednek el a 2020-as középiskolai rangsorban. A rangsor sajna nem ingyenes, be kell fizetned egy hónapra a tagsági díjat, hogy láthasd. Ezenkívül nyilván a rangsor csak egyetlen nézőpont sok más fontos szempont közül (pl. közösség, tanárok), de a semminél talán mégis több infó.
2021. aug. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Többet ér még így is a gimnázium.

Majd a gimibe leérettségizel és után mész OKJ-ra.

2021. aug. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Kérdező, végül a Budaiba jársz? Én is átjelentkeznék, ha oda jársz leírnád hogy milyen?
2021. okt. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia! Igen, végül a Budaiba járok. Rengeteg rossz dolgot hallottam az iskoláról, de nem igazán váltotta be ezeket. A vezetőséggel vannak kissebb problémák, de a tanárok többsége nagyon rendes, a diákok meg határozottan kedves, jó hangulatú osztályokat alkotnak. Nem egy magas szintű gimnázium és a mosdóban sincs mindig szappan, de összességében egy nagyon jó hangulatú hely. Boldog vagyok hogy átjöttem. Egy Vásárhelyinél 200%-al jobb hely.
2021. dec. 20. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!