Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha ennyire biztosak vagytok...

Ha ennyire biztosak vagytok benne, hogy bezárnak az iskolák ősszel, akkor miért kérdezitek?

Figyelt kérdés
Amellett, hogy hülyeség feltenni ennyiszer, feltűnt nekem, hogy ezek nem szimpla igen-nem kérdések, hanem a kérdező határozottan úgy gondolja, hogy bezárnak, tehát nem tudni az okát a kérdésnek. Emellett jellemző, hogy aki nemleges választ ír, azt 0%-ra pontozzák, és aki igen-nel válaszol azt pontozzák 100%-ra. Ez miért van így? Csak én gondolom úgy, hogy semmi értelme, ha az esetek zömében a kérdező már eldöntötte, hogy márpedig szerinte be fognak zárni?

2021. aug. 31. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:
89%

Mert mindegyikük a saját megnyugtatására vár választ. Az a jó, aki azt írja, hogy igen, bezárnak, azt pedig nem tudja elfogadni, hogyha valaki nemet ír.


Ez ugyanaz, mint amikor ha téged (nem is jogosan) dicsérnek, akkor jól érzed magad, de ha (egyébként jogosan) kritizálnak, az meg nem tetszik.

2021. aug. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
Én nem kérdeztem ilyet. Miért állítod azt?
2021. aug. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 WidowmakerButt ***** válasza:
94%

Mindenki azért posztol/ír hozzá igen választ, hogy megnyugtathassa magát, hogy bizony lesz online. Tudom, mert én is ugyanezt csináltam amikor még gimis voltam. De most így egyetemen se ártana egy kis online, elvégre mi egyetemisták már tudunk magunkról gondoskodni.


Figyeljétek meg, a pápa és a vadászkiállítás után olyan változások lesznek hogy csak na :D

Ez volt legutóbb is, meg azelőtt is. Hónapokon át hajtogatják, hogy nem lesz lezárás, aztán mégis lesz. Attól még hogy lett vakcina, nem jelenti azt, hogy mostmár mindenki biztonságban van. Naponta jön a hír izraelből meg mindenhonnan, hogy ilyen mutáns, olyan mutáns, ennyi halott, annyi halott. Úgy megfogják még keverni a világot a fejesek hogy csak na :D

2021. szept. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!