Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pécsen a Szalay kollégiumban...

Pécsen a Szalay kollégiumban adnak ágyneműt, párnát meg ilyeneket vagy vinni kell?

Figyelt kérdés
Ha adnak akkor milyen? Megéri azt használni vagy akkor már inkább vigyek?

2021. szept. 1. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem mindenképpen vigyél, nem tudom hogy ott adnak e, de ha adnak is, szerintem a saját ágynemű sokkal higiénikusabb és komfortosabb!
2021. szept. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én másik koliban laktam, de nálunk (és úgy tudom mindegyik koliban) adtak ágyneműt. A huzatot és lepedőt kell magadnak vinned, illetve nyilván pluszban vihetsz még bármit (pl. kispárna) vagy akár egy egész garnitúrát is, ha mindenből a sajátodat szeretnéd használni. Én mindig az ottani takarót és párnát használtam, nekem teljesen megfelelt, szerintem nem volt vele semmi gond. Ez egyéni preferencia kérdése, olyat is ismerek aki még saját matracot is vitt. Szerintem próbáld ki, ha nem jön be, akkor lecseréled.
2021. szept. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!