Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Aki jog mellett más szakot is...

Aki jog mellett más szakot is végzett egyetemen, annak melyik volt a legnehezebb? Melyik képzések veszik fel a versenyt a jogász szakkal?

Figyelt kérdés
Elsősorban levelezősök, de nappali is érdekel. Jogásznak tanulok, de gondolkodom mellette még valamit jó lenne elvégezni. Pénzügyön tanultam korábban, de nekem az pl ezerszer nehezebb volt, mint a jog. Egyéb tapasztalatok?

2021. szept. 1. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom melyik egyetemen tanulod a jogot, de az ELTE-n a beledet is kitapossák, levelezősöknek is :)
2021. szept. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ELTE 😃 annyira nem vészes. BGE rosszabb volt. Nem, nem mennyiségileg. Ott 2 év is nehezen jött össze. Itt azért könnyebb haladni.
2021. szept. 7. 05:39
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én igazgatásszervezőre jártam, ami valószínűleg sokkal könnyebb, de végig szenvedtem, és valahogy a jog annyival jobban tetszett, hogy kb. fele annyi erofeszitessel beleszállt a fejembe az anyag.

Sokat számít, hogy mennyire érdekel a terület és mennyi érzéked van hozzá.

2021. szept. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Pénzügy bsc-t tanultál nappalok, a jogot meg most levelezon csinálod?
2021. szept. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Levelezőn tanultam azt is. Sosem akartam nappalira járni.
2021. szept. 19. 06:55
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Értem, és a jog levelező mellett mit dolgozol? Mennyire összeegyeztethető a munkával?
2021. szept. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!