Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debrecenben tudtok mondani jó...

Debrecenben tudtok mondani jó gimnáziumokat/középiskolákat ?

Figyelt kérdés

Tudok jó sulikat inkább vélemény kéne róluk

Van a tág oda szerettem volna elsősorban menni csak most elvileg nincsen általános szak nyelvire nem szeretnék menni egyedül a bio-kém érdekelne csak hát azt mondják az ott nagyon nehéz és nem vagyok valami jó kémiából (csak megtanulom nem annyira értem) nem is biztos hogy oda felvennének.

Aztán van a Csokonai oda általánosra mennék vagy bioszra és arról az iskoláról nem sok jót hallottam de nekem szimpatikus volt

És a Szent László ott egészségügy;bio-kém vagy biosz

Vélemények ezekről az iskolákról?

Nem tudom melyikkel lenne a legideálisabb elhelyezkedni.

Ezeken az iskolákon kívül mondhattok másikat is!

Kossuth,Ady,Fazekas,Dóczy, Nagy Refi kilőve.



2021. szept. 1. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Debrecen az ország egyik legszarabb helye, ha van rá lehetőség menj nyugatabbra.
2021. szept. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

TÁG, Kossuth, Fazekas, ezek az olyan elitebb gimnaziumok, mar ha mondhatom igy. Nagyon sokat kell tanulni, de garantalt, hogy jo lesz az erettsegid es meg lesz az eredmenye

Tobbirol annyira nem tudok velemenyt mondani

2021. szept. 4. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

"Nem tudom melyikkel lenne a legideálisabb elhelyezkedni."


Ööö, khmm. Először is el kellene döntened, hogy te most olyan intézményt keresel, amit ha elvégzel, akkor szakmát ad, vagy tovább akarsz tanulni.

Az általad felsorolt gimnáziumok a továbbtanulásban játszanak szerepet, csak egy sima érettségit adnak, szakmát nem.

Ha tovább akarsz tanulni, és azt is tudod, hogy hová, akkor érdemes szétnézned a gimik között. Pl. a TÁG valóban nagyon kemény kémiában és biológiában, de oda direkt azok mennek, akik orvosira akarnak menni, és szükségük van a magas szintű tárgyi tudásra.


Szóval először döntsd el, hogy mit is szeretnél a jövőddel kezdeni (továbbtanulni vagy dolgozni suli után), konkrétan segíteni csak utána tudunk.

2021. szept. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!