Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Október 9-től tényleg online...

Október 9-től tényleg online lesz Általános felső, középiskola. Itt olvastam. Igaz lenne? Remélem.

Figyelt kérdés

2021. szept. 2. 09:02
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
26%

Miért reméled azt hogy megint minden zár befele?Kinek jó ez szerinted?

Azért mert lusta vagy bemenni az iskolába?

2021. szept. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem legjobb esetben is csak október végétől. A vadászati világkiállítás okt. 14-ig tart, addig azt kell kommunikálni, hogy "jók vagyunk".

Engem az egyetem érint, én már a hibriddel is boldog lennék. És nem, nem vagyok lusta, de

- 100-an vagyunk összezárva naphosszat egy előadóba; ez szerintem nem lehet biztonságos

- az online is jól működött

- bejárós vagyok, így 3 órát utazom naponta

2021. szept. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
35%

Nem neked írtam a lustaságot

Tudod,akinek nem inge ne vegye magára

A Kérdező nem egyetemista

2021. szept. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
27%

"Kinek jó ez szerinted?“


nem az volt a kérdés kinek JÓ vagy NEM JÓ, hanem az LESZ vagy NEM LESZ.


És LESZ. ha jó, ha nem jó, akkor is LESZ.

2021. szept. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
12%
Nem kell nagy betűkkel írni nyugalom XD
2021. szept. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
1, nemtudom, keljel te hajnalban, utazz napi 5 orat, aztan tanulj, legyel emberek kozott azert, az allatokra is legyen idod, meg a hazit megcsinalni, aztan meg pihend ki magad. Hidd el, nem jo ez. Az iskolabol meg 2 evem van (érettségi, szakma mar van) gondolkozom, hogy ott hagyom, elmegyek dolgozni es estin lerakom helyben, ahol lakom. Nagyon fontolgatom.
2021. szept. 2. 09:35
 7/28 anonim ***** válasza:
44%

"utazz napi 5 orat,“


Azért nem sűrűn utaznak az emberek napi 5 órát... én székesfehérváriként Pestre jártam egyetemre, de én se utaztam napi 5 órát.....

2021. szept. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Busz+gyaloglas, mert a buszmegallotol is messze lakom, es nem az iskolanal rak le a busz
2021. szept. 2. 09:46
 9/28 anonim ***** válasza:
51%

Értem. Tehát azért,mert te választottál egy világ végi iskolát, szívjon még másik több millió ember👏

Van egy rossz hírem. Az iskola alapvetően egy offline dolog. Ezt nyilván tudtad akkor is, amikor beíratkoztál. Még 2 évig biztos nem lesz online oktatás, akkor se, ha minden nap megkérdezed. Ha nem tetszik, hagyd ott, nem vagy már tanköteles.

2021. szept. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Mivel itt van olyan szakma, amit tanulni szeretnek, es nem okj akarok
2021. szept. 2. 11:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!