Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Dolgozik valaki pedagógiai...

Dolgozik valaki pedagógiai asszisztensként iskolában?

Figyelt kérdés

A tanfolyam elvégzéséhez nem szükséges semmilyen egészségügyi alkalmassági vizsgálat. Az lenne a kérdésem, hogy magához a munkavégzéshez szükség van-e alkalmassági vizsgálatra vagy ahhoz sem?

Köszönöm.


2021. szept. 3. 08:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én dolgoztam 3 hónapot. Egyik szünetben leálltam dumálni a takarítónénivel. Nyugdíj mellett 6 órásként (én 8 órás voltam) többet kapott mint én.

Azon a héten otthagytam.

2021. szept. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de kellett eü papir?
2021. szept. 3. 14:24
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell semmi extra, sima vizsgálat van, látás, hallás, nem vesznek vizeletet, székletet, vért, ha erre gondolsz. Suli orvos csinál egy általános 10 perces vizsgálatot, kifizeted, ennyi. Egy közeli ismerősöm is ezt tanulta, nem kellett neki semmi. Elhelyezkedni mondjuk nem tud vele egyáltalán.
2021. szept. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%

"Suli orvos csinál egy általános 10 perces vizsgálatot, kifizeted, ennyi."


Halkan jelzem: a MUNKÁLTATÓ fizeti a munkaviszony betöltéséért szükséges orvosi vizsgálatot.

2021. szept. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az iskolai alkalmassàgiról írtam. Ott a diáknak kell fizetni, legalábbis nálunk kellett. Most kezdtem egy esti képest egy iskolarendszerű két éves suliban, és fizetős volt az orvosi nekünk. Ha munkába állsz nyilván a munkáltató fizet, nem te.
2021. szept. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!