Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kertészeti levelező alapszak...

Kertészeti levelező alapszak nehéz?

Figyelt kérdés

Úgy értem, kétgyerekes, negyven feletti, pályaelhagyó agrármérnök anyának? :)

Kacérkodom a kertészetivel, de munka, család mellett (kisgyerekkel) nem tudom, belevágjak-e.



2021. szept. 4. 22:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, mennyire nehéz a kertészmérnöki, de szerintem bátran vágj bele. Pláne ha agrármérnök vagy, talán akad is némi átfedés. Én másik szak levelezőjére jártam, tele volt kisgyermekesekkel, munka mellett tanulókkal. Ha igazán motivált valaki, nincsenek akadályok. Külföldön sokkal nagyobb hagyománya van az élethosszig tartó tanulásnak, szerintem ez csak jót tehet egy emberrel, a megszerzett tudást senki nem veszi el tőled :) Egyébként én is kacérkodom a kertészmérnökivel..
2021. szept. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Sziasztok! Jelentkeztetek rá? :) Mik a tapasztalatok?
febr. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!