Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek mikortól várható...

Szerintetek mikortól várható az online oktatás a középiskolában? Az olyan kommentek, mint pl a "mi vagyok én jós?" "mi ezt honnét tudjuk" kommentek létszíves kíméljenek, csak szimplán érdeklődöm, hogy szerintetek mikorra várható.

Figyelt kérdés
Olvastam már szeptember 15-öt, októbert, de szerintem a pápa, és a vadász kiállítás utánra várható. Rusvai azt mondta, hogy szeptember közepén jön a 4. hullám, és október közepén robban be. Igaz ez? Valahogy úgy, mint tavaly az online? Szerintem igen.

2021. szept. 11. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Ha igazak a 'jóslatok' a berobbanát illetően, akkor szerintem valószínűleg október-december között vonulunk megint onlineba...annyi biztos, hogy az események, amiket említettél nem maradnak el
2021. szept. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
"létszíves"
2021. szept. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem a vadászati után.
2021. szept. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Eddig a gyakorin a legtöbbször, november közepét olvastam. Mondjuk szerintem ha lesz is az csak később lesz.
2021. szept. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
2, bocsi, elírtam :D
2021. szept. 11. 22:21
 6/6 A kérdező kommentje:
4, amúgy nem értem, hogy az emberek honnan szedik ezeket a dátumokat. Bár, én lennék a legboldogabb, ha minnél előbb jönne az online. (Messze van a suli, rengeteg óra, így online-ba könyebb volt a tanulás számomra sokkal)
2021. szept. 11. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!