Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemi szemináriumokra...

Egyetemi szemináriumokra inkább laptop vagy füzet?

Figyelt kérdés
Kérlek ne nézzetek hülyének, holnap lesz az első szemináriumom és semmilyen tájékoztatást nem kaptam arról, hogy bármit is vinnünk kéne (könyv/füzet, stb.). :(

2021. szept. 12. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én füzetpárti vagyok, de ahogy neked kényelmes.
2021. szept. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Füzet. Gyakran nem szeretik a tanarok ha a laptop mögé bújik valaki. Az inkabb egy gyakorlati óra kisebb létszámmal, ahol gyakrabban kell kommunikálni, de persze van tanár aki engedi.
2021. szept. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az sem mindegy, hogy oprendszerek óra vagy latin nyelvtan.
2021. szept. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Van aki laptopba ír, van aki füzet.

Én füzetes vagyok, mert sokkal frankóbban tudok írni + ha kell ábra akkor azt is másodpercek alatt odavágom. Laptopnál kb semmit nem lehet érdemben megrajzolni egy tanóra keretein belül.

+ jobb szeretek papíron olvasni mint képernyőről.

2021. szept. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk érdekes módon ma az egyik tanárnő,aki tart előadást is,azt mondta,hogy inkább laptopot ajánlaná,mert amikor kellenek a jegyzetek könnyebb megtalálni,mint a füzetben keresgélni,ha összevissza van,úgyhogy csak az átláthatóság miatt,de én szintén füzetpárti vagyok,így is r.hadt gyorsan kell írni,a gépet nem szívesen ütném szét,szóval szerintem ezen múlik főleg,hogy te melyiken írsz gyorsabban és persze az alkalmazkodás amit írtak,ha ábra kell (vagy azt direkt külön füzetbe),vagy bármi,azt pikk-pakk tudod e a gépen is.
2021. szept. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
SZTE TTIK-a tanárok eddigi tapasztalatom alapján megosztották/feltöltötték vhova a diákat amik alapján beszéltek, vagy elmondták miből kell majd készülni. Én úgy szoktam h lapra felírom a dia számát amiről éppen beszél a tanár, és ha valami kiegészítést mond ami nincs fenn, akkor csak azt írom le. Laptopnak ahogy láttam eddig semmi haszna nem volt. De legalább óra alatt lehet rajta Rick és Mortyt nézni, meg pasziánszozni.
2021. szept. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!