Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tényleg van olyan, aki szeret...

Tényleg van olyan, aki szeret iskolába menni?

Figyelt kérdés
Nagyon meglepett, hogy még azok is várták a jelenléti oktatást, akiknek amúgy megvolt mindene, ami az online távoktatáshoz kellett. Azt még megértem, hogyha valaki már felsőoktatásra jár, és mondjuk olyat tanul, ami érdekli, na de mondjuk egy általános iskolás gyerek, vagy egy olyan nagyobb diák, aki csak muszájból jár iskolába, az mit szeret annyira az iskolában?

2021. szept. 13. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a társaságot. (én online párti vagyok, de így látom másokon)
2021. szept. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Pedig van ilyen, én is szerettem iskolába járni.
2021. szept. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Mi ezen a meglepő? Nem mindenki lusta mint ti.
2021. szept. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A fiam szereti a sulit, de nem államiba jár. Ezért is szereti, mert ezt is lehet élvezni, csak sajnos a mai magyar közoktatás alkalmatlan mindenre. Sajnálom azokat, akik ebben szívnak.
2021. szept. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

Nem ebben, hanem abban.


Amúgy igazad van!

2021. szept. 14. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Én szeretek iskolába járni. Egy top10-es gimibe járok, szuper tanáraim vannak és imádom az osztálytársaimat. Most vagyok 11-es.
2021. szept. 14. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
84%

Aki szeret járni, az sem magát az iskolát szereti, hanem a jó társaságot. Utóbbi hiányában nyilván csak a tanulás marad, ami hát ugye nem egy hajdejó dolog, főleg ha tudod, hogy az égvilágon semmire nem mész az adott anyag ismeretével. Sokan mondják, hogy felnőtt korodban majd mennyire értékelni fogod az iskolás éveidet, de őszinte leszek, ez egyszerűen nem igaz. Aki szeret iskolába járni és tanulni, az még nem tapasztalta meg, hogy van más is a világon. És legtöbbször pont a kevésbé szorgalmas tanulók viszik sokra az életben.

Hú, ezért most jól le leszek pontozva.

2021. szept. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
81%

"a tanulás marad, ami hát ugye nem egy hajdejó dolog"


Én mindjárt negyven leszek és szeretek tanulni, abba sem hagytam érettségi után. Tanulni lehet jó érzés, sajnálom, hogy a legtöbb emberből ezt kiölik.

2021. szept. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!