Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Amúgy, egyre többet olvasom...

Amúgy, egyre többet olvasom itt is, hallom a buszon, faluban, egyszóval mindenhol ezt a bizonyos október 15. dátumot. Most tényleg akkor állunk át onlineba? Semmi hír nem volt róla, (persze 2020. márciusa, reggel semmi, este jött a hír)

Figyelt kérdés
Vagy honnan veszik/veszitek? Félreértés ne essék, szerintem én örülnék neki a legjobban, de hiába nézem hivatalos oldalon, sehol semmi. Bár tudom, sok minden ami Gyakorin van, az megvalósul. (Amúgy szerintem a vadászkiállítás után 1-2 hét, hogy a hü1yéknek ne tűnjön fel olyan hamar. Tehát szerintem olyan október-november táján jön az online :)

2021. szept. 13. 23:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%
Ezt most tényleg minden nap meg kell kérdezned? Inkább feküdj le aludni, mert holnap még biztosan lesz suli😉
2021. szept. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%

Ha most vissza vezetnék ugyanazokat a drasztikus korlátozásokat az azt jelenti, hogy a kormány félretájékoztatta a lakosságot azzal kapcsolatban, hogy a magas átoltottság megszabadít minket egy újabb erős hullámtól.

Márpedig ez választások előtt nagyon nem tenne jót nekik.


Inkább azt tudom elképzelni, hogy igyekszenek szépíteni a számokat, csakhogy megmutassák, hogy ismét nekik volt igazuk.

2021. szept. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%
Nem lesz online oktatás. Teszteket sem végeznek, nálunk a suliban szinte mindenki köhög-prüszköl, a harmada/fele otthon, a többi iskolában gyógyulgat. Teszt csak annak van, aki saját költségén csináltat. Ha esetleg a kórházban és lélegeztetőn lévők száma kritikus lesz jönnek újra korlátozások, de akkor is először maszkviselési kötelezettség lesz meg a hülye esti kijárási korlátozás, és ezek után sokkal, ha tovább romlanak a számok és már nincs más ötletük, lehet hogy lesz online suli is.
2021. szept. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%

"hivatalos oldalon, sehol semmi"

Ilyen nem is lesz sehol, max a amikor "jó van akko zárunk"

2021. szept. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem oszi szunet utantol online, de ez csak sajat gondolat
2021. szept. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly november 11-től volt online oktatás de csak a középiskolákban, az általános iskolákat márciusban állították le, majd áprilisban csak az alsósokat indították újra, aztán májusban mindenkit. De attól hogy tavaly ez volt, idén közel se biztos. Ilyen dátumoknak meg ne higgyél, csak hasra ütés meg pletyka, felejtsd el ezt az október 15-öt, mert nincs konkrét dátum, tavaly se ment pletykába a november 11.

Amúgy nyáron én is hallottam olyan pletykát, először hogy szeptember 22 (az egy hét), utána már szeptember 15, ami holnap lesz és hát elértünk ide és még semmi, tehát ezek alaptalanok, amiket pletykálnak.


Nézzük, ha lesz online oktatás akkor ráfogják majd arra hogy kevés az átoltottság a gyerekek körében, ha meg nem lesz, akkor arra fogják hogy nincs rá szükség mert az oltás biztonságos (alsó tagozatok veszélybe kerülhetnek, de azt nehezebben zárják be mint egy középiskolát oltás nélkül, de ott már van oltás).


Nincs hír róla, de amúgy tavaly se nagyon volt (vagy csak én nem emlékszem, ha volt valaki írja meg), és hirtelen jelentették be november 9-én hétfő reggel.

2021. szept. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
100%
Talán onnan jön az október 15-ös dátum, hogy 14-én véget a vadászati világkiállítás, amire semmilyen járványügyi korlátozás nem vonatkozik. Ezt mindenképpen végigcsinálják. Legkorábban utána jöhet bármilyen szigorítás.
2021. szept. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
90%
Ha körbe nézünk más országokba ott már ezerrel szigorítanak. Pl az iskolákban mindennap tesztelés van vagy csak oltottak mehetnek pl dolgozni vagy tesztelni kell mindennap ha nincs oltva. Ezekhez képest nálunk semmi nincs. Ausztria ffp2 maszk a boltokban nálunk meg semmi.
2021. szept. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
69%
Nálunk betiltották a digitális oktatást.
2021. szept. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
8, állítólag Ausztriát követjük...
2021. szept. 15. 18:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!