Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit lehet tenni ilyenkor?

Mit lehet tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés

Van egy szaktanárom, aki nem képes elmagyarázni az anyagot, kérésre sem...

Kinél tudnám ezt jelezni?

Jó lenne egy másik tanár, aki nem azért jár be dolgozni, hogy felvegye a fizut, hanem, hogy tanítson is.



2021. szept. 15. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Akkor mit csinál órán?
2021. szept. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Leírja a feladatot, meg felír egy pár példát azokat magában kiszámolja és ennyi 🤔
2021. szept. 15. 19:37
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Ha ez többeknek is probléma, az igazgató felé kell jelezni.
2021. szept. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem, vagy az ofőnek kell előbb szólni?
2021. szept. 15. 19:44
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
az ofőnek
2021. szept. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm.
2021. szept. 15. 21:47
 7/8 anonim válasza:
75%

Nekem a kémia tanárom volt ilyen, még általánosban, hogy teleírta mind a 3, a teremben található, táblát mindenféle kacifántos kémiai képlettel, elmondott az egészről 1-3 mondatot, aztán értsük és tanuljuk meg, ahogy tudjuk és minden órán az előző óra képleteiből íratott röpdogát az is mindig mindenkine 1-es lett, meg a tz-k is természetesen. Kísérletezni sosem kísérleteztünk.

Egyszer elegünk lett, legközelebbi ofő órán megbeszéltük az ofőnkkel a dolgot aztán beszéltünk az igazgatóval is.

Meg is lett az eredmény: azt a félévet még át kellett vészelnük azzal a tanárral, aztán következő félévtől kaptunk egy új tanárt aki az alatt a félév alatt (amikor jött az előző helyett) megtanított mindent, amit addig meg kellett tanulnuk, úgy, hogy még azok is 4-esek voltak kémiából, akiknek amúgy nehezen ment (én is ezek közé tartoztam), pedig ő alig írt a táblára, rendesen elmagyarázott mindet és rengeteget kísérleteztünk.

Neked is ezt tanácsolom: beszélj(etek) az ofőtökkel, meg az igazgatóval és ha ők normálisak és értik a dolgukat, akkor meg lesz az eredmény.

2021. szept. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mi beszéltünk már számtalanszor, tud róla ő is, de nincs a helyére senki, tanár hiány van.....
2021. szept. 18. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!