Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen tanulmányi versenyen...

Milyen tanulmányi versenyen vettetek részt ált vagy közép iskolában, esetleg egyetemen, főiskolán, mi lett az eredmény?

Figyelt kérdés

2021. szept. 17. 07:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyelvünkben élünk, helyesírás, meg volt valami helyismereti verseny is. Kerületi szinten többször voltam dobogós. (A kerületünknek akkor 65ezer lakosa volt, ha ez számít.)
2021. szept. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

- a legproblémasabban izzót cserélő, majd ebből kisregény író verseny

- Moha közül fűszálkiszedő verseny

2021. szept. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Angol verseny középsuliban


Utolsó lettem.

2021. szept. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan 60 éve résztvettem a gimnáziumi orosz nyelvi versenyben és 4. lettem (4 induló volt).
2021. szept. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Baluba ***** válasza:
100%

Számtalan matekversenyen 2. osztálytól egyetem első évéig. Megyeit rengeteget nyertem (Hajdú-Bihar), országosan egyet nyertem, voltam néhányszor top 3, sok top 10.

Fizikából megyeit nyertem 2-t, országosan top 20. Földrajzból megyei top 3, kémiából megyei top 5, történelem top megyei 5. Volt egyszer valami kombinált természettudományi, azt megnyertem.

Szerettem versenyezni és a kémián kívül szerettem ezeket a tárgyakat, ezért indultam ennyi versenyen. Nem volt nyomás, egyszerűen élveztem, és jó volt a szabad nap a tanítás alól :).

2021. szept. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Általános suliban voltam matek, helyesírási, olvasási meg valamilyen angolversenyen is. Mindig benne voltam az első háromban. Az már más kérdés, hogy nem annyira akartam menni csak mivel ez egy kis fos iskola volt, így mindig a jobban tanulókra volt rákényszerítve a dolog.
2021. szept. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Általánosban rengeteg matekverseny (kerületit nyertem is, Bólyain a legjobb talán az 5. hely volt, de még kétszer lettem 6.is)

Gimiben: matekból: komal, bolyai, oktv, Arany Dániel, Zrínyi stb. (Nem emlékszem mindegyik nevére)

Másik faktból OKTV

Nyelvből OKTV (10. lettem), fordító verseny

Magyarból Bólyain országosba jutottunk és ott is jó eredményt értünk el.


Tanulmányi versenyeken kívül is sok versenyre mentem pl különböző sportokból és zenei versenyekre is. (Ezeken is olyan 1-5 helyen végeztem, akár országos szinten is)


Egyetemen még nem voltam versenyen, de egyre már neveztem.

Igen, szeretek versenyezni😂

2021. szept. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
23%

6-os!


"Általános suliban voltam matek, helyesírási, olvasási meg valamilyen angolversenyen is."


Helyesebben angol versenyen.

Ezzel a helyesírással versenyeztél? 🤣

2021. szept. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!