Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikortól lesz online oktatás?...

Mikortól lesz online oktatás? Szerintem valahogy az őszi szünet után már nem megyünk vissza. Szerintetek?

Figyelt kérdés
A digitális oktatás ellenzői kíméljenek.

2021. szept. 22. 13:36
1 2 3 4 5
 31/47 A kérdező kommentje:
30, na vegre valaki!!!
2021. szept. 28. 22:28
 32/47 anonim ***** válasza:
64%
Csak remélni tudom, hogy vissza megyünk. Nem azért, mert nem akarok tanulni, hanem pont azért, mert akarok. Nekem sokkal jobban bejött az online. :)
2021. szept. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
45%
Akinek sokkal jobban bejött az online, az nem tud róla, hogy mennyivel több mindent meg lehet tanulni az iskolában, mint a tananyagot.
2021. szept. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 A kérdező kommentje:
33, akkor a te iskolád normális. Nálunk aki érti az érti, aki meg nem az magára vessen... E szempontból jobb volt az online. Így is-úgy is magamnak kell megtanulni, így legalább több idő volt rá. Meg nem volt ott a sok töltelék tantárgy
2021. szept. 30. 21:40
 35/47 anonim ***** válasza:
90%
30-as, akkor miért nem mész magántanulónak? Ha Neked ennyire bejött, simán megoldhatnád, hogy otthon tanulj. De a többség szívesen megy közösségbe, nem mindenkinek okoz problémát hogy emberek között kell lenni:-)
2021. szept. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
87%

"Nálunk aki érti az érti, aki meg nem az magára vessen... "

Akkor szerintem sokkal inkább az iskolaváltás lehetne a megoldás, mint az online oktatás.

2021. szept. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
89%

36-os jól mondja!

Úgy látom én is, hogy a sok online oktatást sürgető gyerek többsége az iskolai problémáit akarja így megoldani. Pedig hát sem iskolában, sem pedig a munka világában nem lesz célravezető megoldás, hogy elbújsz otthon, ha valami nem jó működik:-)

2021. szept. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
39%

A lakosság fele oltott, van elég oltóanyag, a kisgyerekek oltása a küszöbön, úgyhogy nem lesz lezárás. Aki most covid-ba meghal, az magára vessen, TIJ, mert volt lehetősége (tisztelet a nagyon ritka kivételnek!) tenni ellene.

Ne reménykedj, nem lesz lezárás.

2021. szept. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
82%
35!Én is szívesen megyek közösségbe. Csak nekem nem mind1, milyenbe. Van, akinek mind1, mert önmagával nem bírna egyedül ki fél napot sem. Ezt persze fáj beismerned 35.
2021. szept. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
100%
De hogy milyen közösségbe mész, az elsősorban rajtad múlik! Tehetsz érte, hogy jó és hozzád illő emberekkel találkozz!
2021. okt. 1. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!