Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BME VIK szakváltás. BME...

BME VIK szakváltás. BME VIK-en hogy megy a szakváltás villanyról mérnökinfóra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

BME VIK-en vagyok másodéves villamosmérnök hallgató (ez a 3. félévem)

Az eddigi félévek alatt rájöttem, hogy lehet, hogy inkább mérnökinfóra kellett volna mennem, mert sokkal jobban érdekel. Szerintetek melyik tárgyaimat számítanák be? (az első két félévben minden sikerült)

Van olyan köztetek, aki 3. félév után ment át? Vagy már nagyon késő?

Bármilyen informatív válasznak/tanácsnak örülök.



2021. szept. 23. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Figyi, itt most találgathathat a gyakori apraja nagyja. Én is BME-VIKes vagyok és hogy őszint legyek ötletem sincs.


A legjobb ha érdeklődsz az egyetemen.


Pl.: Jó kezdés ha írsz a VIK HK-nak egy levelet, hogy adjanak valamilyen tanácsot és ők tovább irányítanak oda ahol tudnak tanácsot adni vagy éppen megfelelő választ adnak.

2021. szept. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, igen én is erre gondoltam, de reménykedtem benne, hogy van valaki, aki járt hasonló cipőben.
2021. szept. 23. 23:49
 3/3 anonim ***** válasza:
újrafelvételizni kell és el kell fogadtatni a tárgyakat
2021. szept. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!