Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehet egy hallgatónak egyetlen...

Lehet egy hallgatónak egyetlen oktatási azonosítója, de két különböző egyetemen (párhuzamos képzés) 2 külön neptunkódja?

Figyelt kérdés
2021. szept. 26. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A Neptun kódom mindig ugyanaz volt. Egy helyre lépek be Neptunba, bal felső sarokban tudom váltani a sulit. 3 helyre jártam, az adataim soha nem változtak, párhuzamos képzésen és egymásutánin sem.
2021. szept. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi

mondasz évszámot, hánytól hányig végezted a 3 sulit?

ugyanis a neptunja a régieknek nem is volt, én még úgy kezdtem, h. nem volt 2002 őszén, majd 2007-ben kezdtem a másik sulit.


arról nem is tudok, h. az első egyetemen volt-e oktatási azonosítóm, azt 2006-tól osztogatták a közoktatásba, de a felsőoktatásba kicsit később ért oda.

2021. szept. 26. 17:54
 3/4 anonim ***** válasza:
2006-ban kezdtem, majd 2020-ban egy másik szakot és most egy mestert. Ez utóbbiakat párhuzamosan csinálom. Mindhárom esetben ugyanaz a Neptun kódom.
2021. szept. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A Neptun kód egy hashkód, az adataidból képződik. Így ha valaki több intézmény rendszerében is szerepel, akkor mindenhol ugyanazt a Neptun kódot kapja.
2021. szept. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!