Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A egyetemeteken, főiskolán,...

A egyetemeteken, főiskolán, ha kötelező a maszkviselés, mindenki be is tartja? Tapasztalat nálatok?

Figyelt kérdés
Nálunk kötelező az órákon is, de nem tudom, hogy betartják-e, még nem voltam jelenlétin, nemsokára lesz. Őszintén, ha betartják, bemegyek, ha lazán veszik, nem megyek be.

2021. okt. 5. 10:27
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Nalunk par tanar eleg szigoruan keri, ha meglatja, hogy az orrodig van lehuzva a maszk akkor rogton szol oran, de a legtobb oran nehany embernek nincs is maszk, vagy lehuzzak az orrukig.

Az epuletekben pedig nem nezik egyaltalan, csak az oran legyen fent

2021. okt. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk csak az órákon kötelező, az épületekben és úgy összességében az egyetem területén nem, csak ajánlott. Én azt látom, hogy ahol nem kötelező ott nem is hordja senki, én sem. Valamint mi az órákon sem hordjuk, először mindenki feltette, de a tanárok mindig levetették velünk mert nem érteni mit mondunk stb., most nincsen senkin.
2021. okt. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem veszik olyan szigorúan, sokaknak kilóg az orruk :)


Van olyan tanár, akinél le is lehet venni órán

2021. okt. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk órán kívül, a folyosókon kötelező, az előadásokon, gyakorlatokon meg ajánlott, de igazából tanárfüggő. Van aki kéri hogy mindenki tegye fel, van akit nem érdekel és ott többnyire nincs is senkin maszk.
2021. okt. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egy-két embernek kilóg belőle az orra, de a többiek szabályosan hordják. Néhány tanár szól, hogy kérdezéskor húzzuk le a szánkról, hogy jobban értse a mondandót, ezen kívül hordani kell.
2021. okt. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk kötelező mától, de nem mindenki tartatja be. Viszont az teljesen egységes, hogy ha legalább ha ember kéri, akkor mindenki betartja. Nálunk amúgy az előadónak nem kell maszkot viselnie, hogyha elég messze van a diákoktól (de mindenki felveszi, ha megkérik rá)
2021. okt. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat.
2021. okt. 8. 12:19
 8/8 anonim ***** válasza:
NEM :(
2021. nov. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!