Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vajon 2021. október 20-tól...

Vajon 2021. október 20-tól újra online oktatás lesz?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy 2021. október 20-tól újra online oktatás lesz a középiskolákban. Mit gondoltok erről?

2021. okt. 6. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Forrás?
2021. okt. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha lesz napi 4-5 ezer megbetegedés és a kórházak dugig lesznek akkor lehetséges, hogy lesz digitális oktatás. Így napra pontosan senki sem tudja megmondani, mert még a döntéshozók sem látják előre.

Jelenleg én az látom, hogy szép lassan kúsznak fel az új esetszámok, viszont a kórházban ápoltak száma nem nő olyan mértékben. Így ha sok a beteg de a kórházak meg nem lesznek telítve akkor nem lesz digitális oktatás.

2021. okt. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Azt gondolom, hogy nem lesz. Az ilyen belsős tutibiztoshallottam infók sose jönnek be. A kormány teljes kommunikációja arra épül, hogy az oltással nem kell lezárás. Hacsak nem halnak halomra az emberek, nem fognak sgget csinálni a szájukból választás előtt.
2021. okt. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Az őszi szünet előtt 2 nappal biztos, hogy nem vezetnek be digitális oktatást. Ha lesz, akkor kizárólag a szünet után. Ennyit azért megtanulhattál már volna.
2021. okt. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%

Nagyon remélem hogy lesz.

A kórházban ápoltak és lélegeztetőgépen levők száma is nő. Olyanok is vannak kórházba meg lélegeztetőn akik be vannak oltva.

2021. okt. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

Őszi szünet előtt tuti nem lesz, de én reménykedek abban, hogy utána sem. Ha megint bezárás lesz, akkor mégis mi értelme volt az oltásnak? Azért Magyarországon a lakosság kicsit több mint fele tudtommal be van oltva, akkor valamilyen változásnak már kellene lennie és nem ugyanott kéne tartani, mint egy évvel ezelőtt, amikor senki nem volt beoltva...

Mondjuk azt mondták, nem lesz digitális oktatás, de nem lehet erre alapozni.

2021. okt. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
61%
Tavaj ilyenkor 57 ember volt lélegeztető gépen most 200 ember! A forrás magyarország kormánya oldalról látott adatok! És a jóisten tudja hogyan hazudnak még! Persze hogy kevés a szám mikor nem tesztelnek! Lesz október végétől! Mint tavaj
2021. okt. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!