Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Igaz, hogy kézségtárgyaknál a...

Igaz, hogy kézségtárgyaknál a legtöbb tanár akkor is megadja minimum a kettest, ha valaki megcsinálja, amit kell, de nagyon bénán végzi el a feladatot?

Figyelt kérdés

Vagyis igaz az, hogy technikából, rajzból, énekből, testnevelésből általában csak akkor adnak 1-est, ha valaki nem csinálja meg a feladatokat, gyakorlatokat, vagy lóg, ebből kifolyólag megbukni is így lehet csak belőlük?

Nálunk anno így volt, ha valaki megcsinálta, amit kértek, lehetett akármilyen rossz munka, gyakorlat, a 2-est minimum megkapta.

Nálatok hogy van/volt?

Tanárok is írhatnak, hogy ők mikor szoktak 1-est adni kézségtárgyaknál.



2021. okt. 14. 15:56
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
17 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
81%
Igen, sőt többnyire akkor is ha nem csinálsz semmit.
2021. okt. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem. Én rajzból kaptam 2-est. Magamhoz képest nagyon szép munkát csináltam de nem vagyok rajz művész és rajz órán nem tanítanak meg rajzolni csak azt mondják hogy rajzoljuk le ezt meg azt.
2022. febr. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!