Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik szakmát tanuljam...

Melyik szakmát tanuljam inkább? Nem tudok dönteni.

Figyelt kérdés
Ipari informatikai technikus vagy szoftverfejlesztő és tesztelő? Melyikkel lenne több esélyem tovább tanulni?(Nem tudom mennyire számít, hogy lány vagyok.)
2021. okt. 24. 19:52
 1/5 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogy vagy villamosmérnök vagy pedig mérnökinformatikusnak szeretnék majd továbbtanulni.
2021. okt. 24. 20:00
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Attól függ, mennyit tanulsz még külön mellé. A segged kitörölheted a papírral, főleg ha még csak nem is egyetemi oklevél
2021. okt. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

Amelyik neked jobban bejön, mind a kettő segíthet mind a kettő szakmában. De végül az egyetemen megtanítanak mindent (majd itt is kell specializációt választanod hasonló lesz mint a mostani kérdésed).


Végül is csak annyi a lényeg, hogy meglegyen a felvételid.


Én most a BME-n tanulok Mérnökinformatikusnak és a diákmunka helyemen többen is vannak akiknek csak szakmai biz.ük van. Így nem hiszem, hogy felesleges lenne.

2021. okt. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Okj szart sem ér. Érettségi után go egyetem
2021. okt. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szakközép is van, nem csak OKJ, nem hiszem , hogy okj-re akar menni mielőtt Egyetemre menne.
2021. okt. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!