Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik a legrosszabb és...

Melyik a legrosszabb és legjobb gimis élményed? Miért? Ha lehetne mit csinálnál másképp? Hogy élted meg a gimnáziumot?

Figyelt kérdés

2021. okt. 27. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Egy szóval tudnám jellemezni:



Pokol.

2021. okt. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb: mikor kibékültem valakivel banketten egy nagy félreértés miatt, ami évekig tartott, szalagavató after, ballagás, érettségi biziosztás

Legrosszabb: mikor a “barátnőim” 10-ben konkrétan a hátam mögött közösen megbeszélték, hogy osztálykiránduláson én leszek az, aki nem lakhat a közös szobában, menjek egyszál magamban egy tök más társasághoz. Nyilván valakinek mennie kellett, mert nem volt elég hely, de ahogy ezt konkrétan előadták, hogy akkor nekem kéne ezt megtenni, engem meg se kérdeztek, az valami hányingerkeltő volt. A kiránduláson összebarátkoztam egy lánnyal a szobában, akivel addig semleges viszonyunk volt, őt utána folyton szidták, szememre vetették, hogy megváltoztam, olyan lettem, mint ő, idegesítő vagyok. Addig szokás volt, hogy mindenki szülinapját megünnepeltük, az enyémen véletlenül épp senki sem ért rá egy kivétellel (őszi szünetben), az az egy ember pedig aznap reggel mondta, hogy bocs, de mégse tud jönni, mert edzenie kell. Ezután évekig az orrom előtt adták át egymásnak a személyre szabott, kedves ajándékokat, mindenkinek volt program szervezve, én ellenben egy csokit sem kaptam, nemhogy elmentünk volna bárhova (pedig mindig szünetre esett). Odalöktek egy facebookos köszöntést azt cső, még csak fel sem hívtak soha.

2021. okt. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

legjobb: amikor először bementem és éreztem, hogy újra kezdhetek mindent


legrosszabb: amikor egy öngyilkossági kísérlet után hosszú idő után visszamentem

2021. nov. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az én gimis éveim teljesen semlegessek voltak. Bár szalagavatón egész jól jártam, kifogtam a legjobb csajt. 😁
2021. nov. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!