Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek lesz online...

Szerintetek lesz online oktatás középiskolákban?

Figyelt kérdés

2021. okt. 28. 18:17
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
84 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Ha én, mint végzős bejárhatok rendesen (ha már egyszer idén érettségizek), akkor felőlem legyen. Engem csak ez érdekel.
2021. okt. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Mostanában nem. Előbb a maszkviselést fogják előírni minden zárt térben, majd egyre több szolgáltatást fognak védettségi igazolványhoz kötni és bezárni, és ha még ezek után is romlik a helyzet, akkor fogják az iskolát is bezárni.
2021. okt. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Lesz, ha megnézed a kormány agyuk nap ezt mondja a másik nap pedig az ellenkezőjét bevezetik! Tavaly ugyanez ment! A maszk már kötelező rengeteg iskolába! Nézd megy egy évvel ezelőtt hány fertőzött volt majdnem egy ezer-rel kevesebb! És tavaly sem az iskolákat zárták utolsónak!
2021. okt. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

A távoktatásnak sok elönye van; szerintem jövöje is.

Azért nekem jobban tetszik, ha a suliban együtt lehetek az osztálytársaimmal, és a többiekkel is.

2021. okt. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem lesz.

Még a hét elején azt mondták,nem lesznek korlátozások,intézkedések.

De holnaptól pedig kötelező lesz a maszk a tömegközlekedésen.


Tehát így higyjünk a kormánynak.

2021. okt. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%

"A távoktatásnak sok elönye van; szerintem jövöje is."

Legfeljebb középiskolától felfelé. A kislányom elsős volt az első hullám idején, most harmadikos. A mai napig szenvedünk, mert nem tanult meg rendesen írni. Hiába íratok vele sorokat, vezetem a kezét, sajnos nem vagyok pedagógus, nem tudom, hogyan kell megtanítani ezeket, nem ismerem a módszereket. Nem biztosak a betűkapcsolatai, a, o és u, v nem egyértelmű, ékezeteket hagy el és nem csak ő, a 28 fős osztályból 24 gyereknek vannak nehézségei. Bolyai és Zrínyi matekversenyeken szerepel jó eredménnyel, verseket tanul, kerületi környezetversenyen is 5. lett, tehetségesen fogalmaz (csak leírni nem tudja), szóval nem buta, de hiányoznak neki az alapok, amikre biztonsággal lehet építkezni.

Én remélem, hogy nem lesz újra digitális oktatás, mert a napi 60 perces magyar és 60 perces matek nem olyan, mint az iskolai 2-3 magyar, 1 matek, 1 környezet/angol.

2021. nov. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%
Nem tűnik úgy, hogy lesz. A maszkhordáson és oltáson kívül mást nem igazán emlegetnek odafent.
2021. nov. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
24%
Szerintem ha lesz, akkor az lesz, hogy akinek van oltásia az mehet a többit meg haza száműzik, és kapcsolódhat be az órára online.
2021. nov. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
19%

Most a járvány ideje alatt tudja a...ki tudja.

Más kérdés, hogy szerintem nem kell sok idö neki, hogy normális legyen az online oktatás. Nagyon sok dolog szól mellette.

2021. nov. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!