Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki le tudja írni, hogy...

Valaki le tudja írni, hogy ELTE-ÁJK-n milyen könyvek kellenek az első két szemeszterre?

Figyelt kérdés

Inkább szaktárgyakra gondolok, statisztika, filozófia nem nagyon érdekel. Ezt a hármat találtam, de néhány hiányzik:


Magyar alkotmánytörténet (szerk.: Mezey B. – Gosztonyi G.)

A római jog története és institúciói (Földi András - Hamza Gábor)

Alkotmánytani alapok (Kocsis Miklós - Petrétei József - Tilk Péter)


Ez aktuális infó? Levelezőre ugyanezek kellenek?



2021. nov. 8. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Bodnár Eszter- Pozsár Szentmiklósy Zoltán féle Alkotmányos tanok inkább. Az utolsó könyv, amit írtál, nem tudom, mi lehet, nekem nem volt olyanom.

Egyébként elte ájk jegyzettár, ha valamihez nincs könyved, ott jó jegyzetek vannak, illetve ezeket a könyveket nem sokáig használja az ember, (aj-t mondjuk de) szóval érdemes elte ájk könyvesboltból venni használtan, vagy ha nem is onnan veszed, ott eladhatod.

Ezek Facebook-csoportok. Más könyvre szerintem nincs igazából szükséged:)

2021. nov. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Latin nyelvkönyv joghallgatók számára - Bánóczi-Rihmer

Szilágyi - Jogi alaptan

Szalai - Közg.tan fogalmak és módszerek jogászoknak

Pozsár - Alkotmányos tanok

2021. nov. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!