Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemi "kis" beadandóhoz...

Egyetemi "kis" beadandóhoz kell valami "előlapot csatolni"?

Figyelt kérdés

Két beadandót kell írnom, az egyik 1 oldal a másik 5 oldal, csak sajnos nem tudom, hogy mi a formai követelmény (betűtípus/stb meg van)


Illetve beadandóba kell forrást megjelölni, mint mondjuk egy szakdolgozatban/lábjegyzetben?


Esetleg valaki tudna mutatni, egy kisebb terjedelmű beadandó dolgozatot/bármilyen mintát? (Google-n sajnos konkrétan ilyen kicsi beadandót nem találtam, csak nagy "munkákat" ott meg gondolom alap volt)


*Oktatóval csak azután venném fel a kapcsolatot, ha nem járnék itt sikerrel (inkább itt égetem magam, mint ott ahol tanulok XD)



2021. nov. 9. 11:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem "égetés", kérdezd meg nyugodtan az oktatótól, ha bizonytalan vagy. Vagy a csoporttársaidtól, hátha másnak van pontosabb infója. Esetleg nézd meg a kurzus tematikát, hátha írnak benne róla.

Egyébként a többség nem szokott címoldalt kérni, de van olyan tanár, aki igen, szóval ezért mondom, hogy jobb biztosra menned.

2021. nov. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem még dob rajta, én csinálnék előlapot; nekem amikor egyszer általánosban is volt , hogy csináltam töriből ilyen szorgalmit, akkor mondta nekem a tanár, amikor be akartam adni, hogy kéne neki egy előlap, és akkor csináltam.


lehet rajta név, neptunkód, szak, tagozat h levelező v nappali, tantárgy neve, tantárgykódja, mondjuk ez jobb felső sarok

és akkor alatta táblázat


balra fönt felkészítő tanár neve, v szakfelelős v ilyesmi akár esetleg felkészítő szaktanár, szaktaár neve, valami minél jobban hangzatosat próbálj, de lehet nem is kell oda elé írni semmit, de szóval a táblázat bal felső oda elegendő akkor ha azt írod pl DR Kis Gizella pl szal a tanárnak a nevét, jobbkéz felőli felső sarokba saját neved

bal also rubrikába egy dátum mehet pl, jobb alsoba neptunkod, szakod, tagozatod, hányadik évfolyam is mehet, és hogy első v második félév, szal ohgy őszi v tavaszi. és még mondjuk alá mehet egy sulicímer, ha van

2021. nov. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
*ja és még szal nekünk pl egyik tanárunk külön megköszönte azoknak az első házidolgozatnál, akik csináltak neki előlapot. :) tehát, nem alapvető elvárás, de jobban mutat, elegánsabb, meg ahhoz hasonló formátumot meg az egyik tanár kért, amit írtam,hogy kifejezetten úgy csináljuk.
2021. nov. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

*mehet a tanárnak a neve alá is a tantárgykódj,tárgynév

de akár a dátum is jó helyen lehet ott, de azt lehet,hogy jobb csak a jobb fölső sarokba, vagy nemtom mondjuk a címer alá középre, vagy ha a címer van a táblázat fölött, akkor a táblázat meg a címer közé.

de szal még ha tudod meg akarod variálni,akkor nyugodtan,ez pl csak egy variáció volt.

2021. nov. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
*meg ha akarod akkor a gyűjtőmunkád címét is az előlapra odaírhatod, de az lehet,hogy jó lentebb,már az első soxöveges oldalon, de akár még ott is mutathat jól az előlapon,tehát bármelyik lehet jó, ha esztétikusra, coolra meg tudod csinálni. :)
2021. nov. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ja és igen, forrásmegjelölés is mindenképp kell, hogy lássa, hogy nem egy az egybe átvetted valahonnan, hanem te is formáltad a mondatokat, mindenképp kellenek a források a végére


sőt nálunk még azt is mondta egyik tanár,hogyha 1-2-3 sort szó szerint idézünk, akkor zárójelbe tegyük utána, vagy a bekezdés után, hogy honnan szedtük az idézetet, tehát pl egy webcím ahonnan van, vagy egy könyv, vagy egy újságcikk, stb.

2021. nov. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod, mentek a zöld pipák!
2021. nov. 9. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!