Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BCE számvitel mesterképzés...

BCE számvitel mesterképzés duális képzésén tanul itt valaki?

Figyelt kérdés

Mennyire éri meg? A fizetés nagyon gyenge? Hogyan néz ki egy félév? Duális után ott maradtál? Duális ösztöndíj, cafeteria, lakhatási támogatás, egyéb természetbeni juttatás?

EY, KPMG álláshirdetéseit nézegettem.. és elgondoltam, hogy vajon jobban megérné, mint a nem duális mesterképzés mellett dolgozni.

Tehát melyik éri meg jobban pénzügyileg?:

A. Nappali duális képzés

B. Levelező mesterképzés mellett dolgozni (főállás, heti 40 óra)



2021. nov. 9. 19:53
A kérdező szavazást indított:
A.
B.
5 szavazat
 1/2 A kérdező kommentje:

Végül már mindegy is a kérdés eredménye, mivel megnéztem felvin, hogy 12000 Ft a jelentkezési díj (előzetes kredit... + vizsgadíj), annyit nem fogok utalni Nekik, ez rengeteg egy jelentkezésért.

Számomra a B a nyerő. :D

2021. nov. 9. 20:10
 2/2 anonim ***** válasza:

Én nem mennék duálisra. Neked sem ajánlom.


Nézegess linkedinen gyakornoki pozikat, Pesten van bőven. Big4-hoz sem vészes bekerülni.


Sok sikert.

2021. nov. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!