Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik nyíregyházi iskolát...

Melyik nyíregyházi iskolát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
A fiam jövőre lesz elsős. Semmit nem tudok a nyíregyi iskolákról. Két kikötésem lenne: ne legyen versenyistálló és minél kevesebb legyen a cigány. (Mielőtt valaki belém köt: saját tapasztalat, hogy ha sok van az osztályban, az gáz.)

2021. nov. 18. 09:30
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
A második Nyíregyen elég necces.
2021. nov. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem tudok konkrét iskolát ajánlani, így csak általánosságban adok pár tanácsot.

Azt érdemes tudni, hogy általában a kéttannyelvűk, az egyetemek gyakorlóiskolái és a jobb gimnáziumokkal egybe lévő általános iskolák a legjobb színvonalúak. Viszont mivel a legtöbb általános iskola körzetes, így a körzeten kívül lakóknak nehéz bekerülni.

Tényleg, azt már tudod, hogy melyik a körzeti sulitok? A legegyszerűbb oda beiratni, mert oda mindképpen felveszik. Azonban ha sok rosszat hallottál róla, akkor inkább ne oda vidd, mert az ilyen "rémtörténeteknek" sokszor sajnos van valóságalapja is.

Ha nem a körzetesbe szeretnéd vinni, akkor a "legegyszerűbb" opció a művészeti vagy az egyházi iskola. (De az utóbbiba csak akkor vidd, ha tényleg vallásosak vagytok)

2021. nov. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
31%

Mi az hogy az gáz ha sokan vannak??

Az ilyen embereket mint te aki rasszista feldarabolnám ha férfi ha nő!

2021. nov. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem vagyok rasszista, de pl. a mi körzetes sulinkba (szinte falu, egy iskola van) két osztály indul. Az egyikbe CSAK cigányok vannak, a másikba meg 21 gyerekből 6 az. Én voltam 4 hónapig felügyelő tanár, és ha 2-nél többen vannak, akkor zavarják az órát, nem lehet tőlük tanítani a többi gyereket, a tanár állandóan velük foglalkozik stb.

Szóval k u r v a menő háborogni, hogy valaki utálja a cigányokat, meg kirekesztő, meg rasszista, csak aki nem falun lakik és nem kell ezzel megküzdenie minden nap, az kussoljon. (Amúgy meg több, teljesen normális cigány ismerősöm is van.)

Nyílt nap volt a körzetes suliba, a wc-be retek és húgyszag volt (be se mentem). Az egyik ismerősöm fiát a cigányok körbeállták a suliba, fenyegették, megalázták stb., mire elvitte egyházi iskolába a gyereket.

Szóval aki segíteni akart, annak köszönöm!

2021. nov. 18. 16:58
 5/7 anonim válasza:
25%

Nem tanítottak meg a szüleid tiszteletre. Nyald ki anyádat

Nem kell altalanositani nem igy van!

2021. nov. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Esetleg a Bem?

Én oda jártam és imádtam

Nem voltak romák az osztályomban és van pár lehetőség ott is azért.én imadtam mindenesetre;)

2021. nov. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az 5-ös jól szemlélteti, hogy mi bajom velük.
2021. nov. 18. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!