Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most hogy kötelező a maszkvise...

Most hogy kötelező a maszkviselés mire fogtok hivatkozni?

Figyelt kérdés

Mindig azt mondják az ellenesek hogy biztos nem lesz digitális oktatás mivel meg a maszk sem kötelező!

Na mostantól mit fogtok mondani?



2021. nov. 18. 18:19
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Fogadjátok el! A héten bevezetik az online oktatást!
2021. nov. 18. 18:19
 2/25 anonim ***** válasza:
58%

Tömegrendezvények betiltása, kijárási korlátozások, a környező országok nagy részében még nincs országosan elrendelt online oktatás tartósan. Soroljam még?


Az online oktatást akaró diákok nagy része nem az egészségféltés miatt szeretni digitális oktatást, hanem egyéb okok miatt (röviden lógni, csalni akar).

2021. nov. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Ezeket az iskolával együtt jelentették be mindig!

Aki lógni akar annak nem kell hogy online legyen az oktatás! Úgyis lógni fog, és csalni szóval ennyit errol

2021. nov. 18. 18:26
 4/25 anonim ***** válasza:
90%
Ha te ekkora Nostradamus vagy, akkor neked nem mindegy, hogy mi mit mondunk? Úgyis az lesz, amit látsz a jövőben...
2021. nov. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Ámen testvérem!

Legyen úgy ahogy mondtam 🙏🏽

2021. nov. 18. 18:28
 6/25 anonim ***** válasza:
38%

A héten bevezetik.... De melyik héten? Október közepe óta ezt mondjátok :D


Arra fogok hivatkozni, hogy oltatlanul lehet menni kocsmázni péntek esténként, meg teltházas moziba meg étterembe. Meg arra, hogy máshol sokkal szigorúbb szabályok mellett is jelenléti oktatás folyik. Ja, meg arra is, hogy választás lesz, és ekkora segget nem csinál a fidesz a szájából (most).

2021. nov. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
74%

Itt arányaiban van a különbség a lógásban. Jelenléti oktatásban azért csak kellett valamilyen igazolást szerezni. Online oktatásban meg elég volt odaböffenteni a tanárnak, hogy elment a netem és nem kaptál igazolatlant ezután folytathattad a GTA-zást. A jelenléti dolgozatoknál kevesebb a csalás, mint az online számonkéréseknél.


"Ezeket az iskolával együtt jelentették be mindig!" Ez nem jelenti azt, hogy most is így tesznek majd.

2021. nov. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
51%

mire fogtok hivatkozni?

Fogadjátok el! A héten bevezetik az online oktatást!

🤣🤣

2021. nov. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
72%

Tele a busz nem mindenki hord maszkot ha mar a kotelessegrol beszelunk, es igen ha nem is a heten de befogjak jelenteni az online oktatast testvereim.

Ennyit errol

2021. nov. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
83%

Nem szeretnék vitatkozni, sem további konfliktust szülni, viszont én szeretném le írni, miért preferálnám jobban az online oktatást.

Alapvetően én sokat stresszelek. Általános iskolában is rengeteg stressz ért (most vagyok 11-es), sajnos én hajlamos vagyok egyes dolgozatokat, feleléseket túl izgulni. A matematikával soha sem voltam ki békülve, mikor gimibe jöttem, az akkori tanárom általában mindig engem hívott ki a táblához, kb 20 percig ott álltam a megoldatlan feladat előtt, miközben a hátam mögül szidott a tanár, hogy hogy lehetek ilyen idióta, hogy egy egyszerű egyenletet sem tudok megoldani. Számomra nagyon rossz volt a matek óra, a tanárral amúgy sem volt jó kapcsolatom, tudtam, hogy nem szeret, ezt sokszor ki is mutatta, állandóan szívta a vérem. Emlékszem, minden matek óra előtt rosszul voltam, a gyomrom nagyon fájt, hányingerem volt, órák után pedig megesett, hogy hánytam. Olyannyira tönkre tette a sok stressz az egészségem, hogy akárhányszor izgulok, csak egy tv műsor miatt is, fáj a gyomrom, és hányingerem van. Emellett nem vagyok egy szociális típus, feszélyezve éreztem magam mindig is, a sok ember közt. Főleg, hogy kollégista vagyok. Sajnos az iskolától másfél órára lakom, nem tudtam volna a be járást minden nap megoldani. Szerettem azt, mikor itthon vagyok, egyedül a saját szobámban, nyugodt voltam olyankor. Mikor be jött először az online tanítás, akkor már másod éves voltam, mert volt egy előkészítő évem is. Kicsit fura volt át állni, de hamar megszoktam. Élveztem, hogy nem kellett minden nap 6-kor kellni, szerettem azt is, hogy ha órák voltak, nem jött rám a stressz. Természetesen a matek óra így is sok izgulással telt, de koránt sem annyival, mint élőben. Ha jöttek a dolgozatok, nem hazudok, volt hogy segítségül elő vettem a tankönyvet, viszont általában tanultam. Tisztában voltam, hogy ezek érettségi tételek, így megtanultam őket. Nem azért szerettem, mert lehetett puskázni, vagy aludhattam volna órák helyett. Egyszer sem aludtam el óra közben. Azért szerettem, mert nyugodt környezetben lehettem, az egészségem is javult ez idő alatt, a stressz mentes napok sokat segítettek.

Ugy vagyok vele, ha nem lesz idén online oktatás, akkor nem lesz, el kell fogadni. Viszont én jobban preferálnám.

2021. nov. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!