Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehetséges hogy holnap (csütör...

Lehetséges hogy holnap (csütörtökön) bejelentik az online oktatást?

Figyelt kérdés
Szerintetek lehetséges?

2021. dec. 1. 22:00
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
47 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon sok minden lehetséges, ami nem valószínű.

Lehetséges, hogy Afrikában havazik. De nem valószínű.

Lehetséges, hogy holnaptól online oktatás lesz, de nem valószínű.

Hetek óta nézik, hogy emberek ezrei halnak meg, de csak mantrázzák a király szavát, "oltass, ha meghalsz, az se érdekel".

2021. dec. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igen, ezért nem értem én se hogy miért nincsen már :D Eddig tök hamar bevezették de most... nem nagyon akar sikerülni sajnos pedig nagyon adtam :(
2021. dec. 1. 22:06
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Választásokat nem lehet nyerni, ha a gazdaság tönkermegy, amennyi hitelt felvettek, hogy lefizessék a nyugdíjasokat meg megvegyék a Digi-t, hát muszáj visszatermeltetni legalább töredékét.
2021. dec. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
Az online oktatás bevezetésétől egy csettintésre eltűnik a covid? Mondj egy országot ahol országosan el van rendelve az online oktatás minden korosztálynak kábé egy hónapja!
2021. dec. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%
Nekem egy egyszerű kérdésem lenne hozzátok, akik napi szinten irkáljátok ki az ilyesmi kérdéseket: Miért nem kérdezitek a tanáraitokat? Ja, hogy ők sem tudják, és esetleg elhajtanak titeket, hogy ne fárasszátok őket? De akkor azt mégis miből gondoljátok, hogy az egyszerű közemberek, akik a GYK-t látogatják, majd meg fogják tudni mondani?
2021. dec. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%

Miért jelentenék be??

Nyitva van minden, kb. nulla korlátozás van. Majd pont a sulikat zárják be, persze....

Ráadásul tetőzik a negyedik hullám, innen már csak jobb számokra számítanak Ciliék. Ha eddig nem zártak be semmit, ezután pláne nem fognak.

2021. dec. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem lehetséges. Sőt leginkább azt gondolom, hogy itt a gyakorin kérdezgető kb. 10 fő nevetségesen buta gyerek nevét külön felsorolja Gulyás Gergely a kormányinfón, hogy ők egészen biztosak lehessenek benne, hogy nem kell iskolába menniük:-D
2021. dec. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%

Látom, le lett pontozva az 5-ösöm. Pedig tényleg elmagyarázhatnátok.


6: Ma délben be fognak jelenteni dolgokat, de szerintem az online oktatás nem lesz köztük.

2021. dec. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
69%
Na lényegében semmit sem jelentettek be. Szóval mindenki készüljön, mert ez az online oktatás már végképp a múlté:-)
2021. dec. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
91%

"mert ez az online oktatás már végképp a múlté:-)"


Egy értelmes országban (sőt világban) az online oktatás nem a múlt lenne, hanem a JÖVŐ!!


Vírustól függetlenül. Az iskola ahogy van, egy túlhaladott koncepció. Túllépett rajta az élet. Egy fekete-fehér képcsöves tévé. Nem kell-minek.

Van nála jobb.

2021. dec. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!