Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha valaki saját magának tölti...

Ha valaki saját magának tölti ki a szakdolozat kérdőíveket, lebukhat?

Figyelt kérdés
50 megkérdezett alapból sem lehet reprezentatív, ezért nem tudom mi történne ha valaki maga töltené ki.

2021. dec. 4. 09:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Off: ha az 50 emberrel van baj írd ki Pesten Hallottam csoportba. Rendszeresen raknak fel oda egyetemi hallgatók kérdőívet és legalább 200an jelezni szokták kommentbe, hogy kitöltötték.
2021. dec. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én egy céges témában írtam, de volt egy kis technikai probléma plusz kevesen töltötték ki, az adott munkahelyről. Töltöttem ki én is, egy barátnőm 2x, kicsit másképp és anyukám is. Szerencsére eléggé egyezett a többi válasszal úgy nagyjábol. Nem derül ki.


Ha meg csak úgy a "népnek" adod oda kitöltésre reprezentatív kb sose lesz, mert ahhoz több ezer vagy több százezer kéne inkább. De senki nem várja el ezz.

2021. dec. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ma már nagyon könnyű akár 200 emberrel is kérdőívet kitölteni. Könnyen kitölthetőre csináld, és töltsd fel például SurveyMonkey-ra. És tedd ki a facebookodra + küldd körbe messengerben. Nagyon hamar összejön.
2021. dec. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!