Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jó iskola az Eszterházy...

Jó iskola az Eszterházy Károly Egyetem (Eger)?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lassan ideje lenne eldöntenem, hogy melyik iskolába szeretnék tovább menni. Az Eszerházy az adatai alapján egész jónak tünt és plusz pont, hogy az osztályomból oda nem szeretnének jelentkezni. Arra lennék kíváncsi, hogyha valaki esetleg oda jár az milyennek tartja az iskolát, a tanárokat, az osztályokat és hogy mennyire veszik komolyan a vallást? Voltak akik azt állították hogy a tetkó és a színes haj tilos....Illetve ha részletesebben tudna valaki beszélni a gyógypedagógia szakról az is sokat segítene.

#egyetem #Eger #gyógypedagógia #eke #Eszterhazy Károly Egyetem
2021. dec. 21. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Régen tanárképző főiskola volt. Csak nemrég lett katolikus egyébként.
2021. dec. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég lett az egyetem katolikus. Mi levelezősök ebből még szinte semmit nem érzünk. Állítólag majd a 2022-es elsősöknek lesz hitéleti tárgya.

Tetoválásom nincsen,de festett hajam és piercingjeim igen.Szólni eddig még senki nem szólt érte.Te ezt kitől hallottad?Nekem ilyen urban legendnek tűnik:).

Én oda járok gyógypedagógiára. Nem könnyű, az biztos. Privátban szívesen mesélek többet,ha van kérdésed.

2021. dec. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Idén vagyok elsős. Annyi, hogy például az évnyitó misés volt, meg vannak új szakok, amik az egyházhoz kapcsolódnak. Idén még szabadon választhatónak volt meghirdetve keresztényes óra, azt úgy tudom kötelezővé fogják tenni következő évtől, de egyébként ha a jó tanárhoz mész, akkor nem rossz, érdekes. Senki nem szól színes hajért, tetkóért, ilyesmi. Kétlem, hogy a későbbiekben probléma lenne. Egyébként eddig tetszik, 1-2 kivétellel jók az oktatóim is.
2021. dec. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!