Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Károli Gáspár Református...

A Károli Gáspár Református Egyetemre jelentkezhet az, aki nem református?

Figyelt kérdés
2021. dec. 26. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Bár aláíratnak valami lapot beiratkozáskor, hogy az iskola értékrendje szerint viselkedsz.
2021. dec. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nyugodtan.
2021. dec. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. dec. 26. 19:27
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ott végeztem, egyetlen tárgy van, az Egyházismeret, ami mindenkinek kötelező tárgy, ezen túl nincs semmilyen külön elvárás.Kivéve teológia.
2021. dec. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4 Köszönöm!
2021. dec. 26. 20:43
 6/9 anonim ***** válasza:
27%
Jaja, csak az Egyházismeret. Meg a filozófia, amit egy katolikus pap tart. Meg a rakás előadás, amit áthat a bigott hozzáállásuk. De jah, "semmilyen külön elvárás", csak mondod, amit hallani akarnak és nem lesz gond.
2021. dec. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
97%
6.! Az én szakpáromon nem volt filozófia és nem volt semmiféle presszió és elvárás vallási tekintetben. Sőt én az Egyházismeret tárgyat is angolul végeztem el egy külföldi tanárnál. Tananyag volt, amit el kellett sajátítani. Ennyi.
2021. dec. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#6,7 Köszönöm a válaszokat. Egy darab kötelességből megtanulandó Egyházismeret nem a világ vége. Ráadásul Európa történelme is kötődik nagyban hozzá, szóval érdekes is lehet.
2021. dec. 27. 15:46
 9/9 anonim ***** válasza:
22%
#6 Teljesen egyetértek veled. Károlin kezdtem osztatlan tanárképzésen és 3 évet lehúztam ott, mire elmenekültem az ELTE-re. Kedvencem volt, hogy az iskola belső világa című tárgyat egy teológiát végzett asszon (nevét direkt nem írom) tartott, aki a büdös életben nem látott iskolát.
2022. febr. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!