Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni Egyetem TTK?

Debreceni Egyetem TTK?

Figyelt kérdés

Tudna valaki mesélni a Debreceni Egyetem Természettudományi karáról?

Pontosabban pedig a matek szakról. Kíváncsi vagyok milyen ott a légkör,az oktatás, saját véleményed, tapasztalatod. :)



2022. jan. 3. 19:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelne.


Sajnos az a 42 ember, akit az elmúlt 3 évben felvettek bsc-re plusz a 7 akit az elmúlt két évben mesterre felvettek, kis eséllyel találnak ide. Azt mondanám, hogy abból a 42-ből legfeljebb 40 kezdte meg a tanulmányait, de még átfedések is lehetnek. Aztán kb 5 ember tuti kibukott. Mesteren meg van 3 specializáció 2 emberre...

Még talán tanárok tudnak válaszolni, de nem hiszem, hogy olyan sokan vannak. Még ha ezek mind különböző emberek is, akkor is csak 49 tanuló van 5 évfolyamra... (Nem számolva a lebukottakat, de a kibukók helyeit pótolják)

2022. jan. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!