Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Levelező mesterrel mennyire...

Levelező mesterrel mennyire lenne nehéz részidős munkát találnom?

Figyelt kérdés
Felvételi előtt állok és a nappalin végzett alapszak után levelező mesteren gondolkodok úgy, hogy mellette részmunkaidőben a szakmai területemen munkát vállalok. Kérdés az, hogy ez így mennyire kivitelezhető? Volt valaki hasonló cipőben?

2022. jan. 7. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Milyen területen vállalnál munkát?


Nézd meg a nagy álláshirdető portálokon, mennyire vannak részidős lehetőségek.

2022. jan. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én pont ezt csinálom. Beírtam a CV-mbe, hogy mesterszakos vagyok, kerestem gyakornoki helyet fél évre, és most hétfőn kezdtem főállásban úgy, hogy még van egy év az egyetemből. Felvettek a gyakornoki helyem + az egy éves eredményeim alapján.
2022. jan. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2

Milyen a munkabeosztásod?

2022. jan. 7. 22:23
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nappali munka, levelező az egyetem.
2022. jan. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy teljes munkaidőben dolgozol?
2022. jan. 7. 23:29
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen persze. Szívás egyetem mellett, de megéri.
2022. jan. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És a cég részmunkaidőben akkor nem is vett volna fel?
2022. jan. 7. 23:41
 8/8 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom, meg se próbáltam. Az alapszakot is levelezőn jártam ki, szintén munka mellett. Megszoktam így. Családom van, nem engedhetem meg magamnak a részmunkaidőt sajnos, meg igénylem is a foglalkoztatást. Szeretek így tanulni és dolgozni. Tegyük hozzá, hogy nagyon komoly munkahelyem van, nem pizzát viszek házhoz.
2022. jan. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!